Neįprasta priemonė, išgydanti per naktį iškilusius spuogelius(FOTO)

Namuose rastas grožiui pritaikomas priemones dievinančios merginos teigia - nėra geresnės priemonės nuo netikėtai iškilusių spuogų nei valgomasis česnakas.

Nors šis augalas labiau siejasi su maisto gardinimu, daugelis išbandžiusiųjų česnaką kaip grožio priemonę teigia, jog ji iš tiesų puikiai veikia.

Česnakas yra veiksminga, natūrali priemonė nuo spuogų, nes jis turi antibakterinių savybių. Nors česnako aitrus kvapas nosiai ne pats maloniausiai ir neretai sukelia ašaras, spuogų gydymui šis augalas tinkamas. Česnkas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, o tai reiškia, jog gali padėti jau iškilusiam spuogui kaip mat susitraukti ir greičiau gyti. Be to, česnako sudėtyje yra sieros, kuri greitina spuogų gijimą ir užkerta kelią toje pačioje vietoje vėl kilti spuogui.

Česnakai
Česnakai
Shutterstock nuotr.

Kai vargina spuogų protrūkiai, nori užkirsti jiems kelią, kad jie nevargintų ateityje, galima valgyti česnaką arba naudoti jį išoriškai. Jei turi galimybę gauti česnakų sulčių – naudok jas, o jei ne – tiesiog sutrink česnaką ir išmaišyk jį vandenyje.

Tau prireiks…

-2–3 skiltelių česnako

-vandens arba alijošiaus gelio

Kaip pasigaminti česnako kaukę?

Išspausk česnako sultis ir išmaišyk 1 arb. šaukštelyje vandens arba sutrink 2–3 skilteles česnako ir 10 minučių palik vandenyje. Geriausia šį mišinį ant spuogų tepti tapšnojant vatos diskeliu arba kažkuo panašiu, nes jis yra skystas ir gali nubėgti.

Dar geriau - palaikyk šią kaukę prie vietos, kur iškilęs spuogas apie dešimčia minučių. Tik ne ilgiau, mat aitrios česnake esančios medžiagos gali greitai išsausinti odą ir priversti ją šerpetoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis