Karščiausios 2016 m. rudens sezono makiažo tendencijos: grįžta viena užmiršta mada (FOTO)

„Ruduo… Ruduo… Krenta lapai auksiniai…“ – iš dainos žodžių neišmesi, išėjusios vasaros nepavysi. Tačiau ir nereikia nueinančiam iš paskos sekti, daug svarbiau neišklysti iš teisingo kelio, ir jei jau norisi ką nors sekti, tai protingai sek MAKIAŽO MADOS TENDENCIJAS.

Kad nebūtų labai liūdna atsisveikinti su vasaros spalvomis ir nerūpestingai išsidraikiusiais plaukais, šiandien pakalbėsime apie rudens ir žiemos naujoves makiažo spalvų paletėje. Net šiugždant lapams po stilingais tavo bateliais, tu privalai išlikti kerinti ir madinga. Taigi pirmyn tikrinti ir pildyti savosios kosmetinės.

TOBULO MAKIAŽO GUDRYBĖS

Prieš aptariant individualias makiažo galimybes, primename pagrindines taisykles ir veiksmus, nuo kurių prasideda tobulo makiažo atlikimas.

Prieš pradedant veidą dengti dekoratyvine kosmetika, svarbu tinkamai pasirūpinti oda, jai dėmesys turėtų būti ypatingas. Tam skirtas veido tonikas arba losjonas, vėliau veidą patepk tau tinkamu dieniniu kremu, leisk kremui susigerti ir odai šiek tiek pailsėti. Atkreipk dėmesį į taisyklę, kurios neretai paiso visažistai: akcentuojame arba lūpas, arba akis. Ryškios lūpos ir tamsūs akių šešėlių atspalviai atrodo vulgariai ir neskoningai.

2016-ŲJŲ RUDENS MAKIAŽO SPALVŲ TENDENCIJOS

2016 -ųjų metų dizainerių kolekcijų pristatymuose buvo sukurti patys įvairiausi modelių įvaizdžiai: nuo ryškaus ir prabangaus makiažo iki beveik nepastebimo, itin natūralaus. Vadinasi, tikrai atrasi sau tinkamų patarimų.

Natūralus (nude makeup) modelių makiažas buvo ta vyšnaitė ant torto, kuri labai papuošė žinomų mados namų kolekcijų pristatymus (Donna Karan, Valentino, Chloé, Mary Katrantzou). Pagrindiniai šio makiažo akcentai – nepriekaištinga oda, šiek tiek tamsintos blakstienos ir subtilus skaidrus lūpų blizgis. Pastebimas tankių ir nepešiotų antakių trendas. Tad mažiau gaišk prie tobulo antakių linkio, nes madingas natūralumas. Labai madinga tampa atrodyti lyg visai nepasidažius. Itin populiarus šaltas, neutralus skandinaviškas grožis: blyški, strazdanota oda, pablukę antakiai, tarsi bekraujės lūpos.

Shutterstock nuotr.

Šių metų šaltuoju sezonu madingųjų sąraše puikuojasi aukso ir bronzos atspalviai. Praėjusiais metais karaliavo sidabras, auksas, o šįmet madingiausiu tapo bronzos atspalvis. Bronza žėrintys šešėliai puikiai tiks visų spalvų akims. Greitam ir madingam makiažui rekomenduojama akių linijos pravedimą išsklaidyti. Žvilgsnis taps mįslingas.

Aukso atspalviai
Aukso atspalviai
Shutterstock nuotr.

Ultra moderni tapo įspūdinga marsala spalva. Šios spalvos pavadinimas kilęs nuo vynuogių veislės, todėl 2016-aisiais makiažo tendencijos neabejotinai kreipia dėmesį į raudonos, bordo, vyno ir jų atspalvių derinimą. Jei lūpų dažus tepsi pirštų galiukais, sukursi pabučiuotų lūpų efektą.

Šaltuoju metų laiku rinkis šiltesnius, persikinius atspalvius – veidas atrodys natūralesnis ir skaistesnis. Jeigu turi lygią veido odą, gali rinktis produktus, turinčius spindinčių ar perlamutrinių dalelių. Tai padės sukurti švytinčio, pailsėjusio veido įspūdį.

Šį rudenį atsisakyk priaugintų blakstienų, kurios apsunkina žvilgsnį. Stenkis neapkrauti odos stirpiai maskuojančiais, tirštais ir kaukės efektą suteikiančiais makiažo pagrindais. Būtent šį sezoną grįžta įvairiausių „strėlyčių“, pravedimų mada.

Akių makiažas
Akių makiažas
Shutterstock nuotr.

Grafinis akių makiažas yra gana populiari tendencija ateinančiam sezonui: ryškios, grafiniais elementais ir figūromis puoštas akių makiažas sukuria įspūdingas ir itin ryškias akis. Prie skaistaus veido ir paryškintos blakstienų linijos derinami matiniai lūpų dažai: klasikinė nude spalva, kraujo raudonumo spalva, bordo, raudono vyno spalva.

Šį sezoną populiarėja kristalų puošmenos, skirtos akių kontūrui. Jei nenori žvilgančių kristalų, rinkis subtilesnius, mažyčius ikrus primenančius karoliukus (kaip Ohne Titel).

Akių šešėlių spalvos: bordo, blizgi šokoladinė, auksiniai ir bronzos atpalviai, juoda su aukso dulkėmis. Svarbiausia iš jų atrasti sau labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą. Vokų šešėliams puikiai tiks ir tamsiai mėlynas atspalvis, naudojamas su dūminiais pilkais atspalviais (intensyvumą reguliuok pagal progą) – dūminis mėlynų akių efektas šį rudenį itin madingas. Nakties mėlio spalva tinka ir ryškinti blakstienoms (nebūtina spalvotu tušu dažyti visų blakstienų, užtenka akcentuoti galiukus). Madinga išliks ir nagus lakuoti mėlyna spalva.

Akių makiažas
Akių makiažas
Shutterstock nuotr.

Išlaisvink savo vaizduotę neįprastais spavų deriniais ir formomis. Toks tiesmukas makiažas gali tikti, jei esi išskirtinė asmenybė ir nebijai būti drąsi. Kitaip sakant, šių metų makiažo tendencijos gali būti dramatiškai skirtingos – nuo beveik baltos spalvos iki ryškaus raudonio; nuo natūralaus grožio iki ryškiai užbrėžtų strėlyčių akių kampučiuose, ar visoms gerai žinomo dūmų efekto.

Ir vis tik madingiausia šį sezoną – jaunystė. Todėl esminė šių dienų tendencija – nerūpestingumo ir seksualumo efektas. Pirmenybę teik tokiems produktams, kurie suteikia veidui natūralaus švytėjimo. Kiekvienos merginos tobulo įvaizdžio razina – tobulai parinktas ir nepriekaištingai atliktas makiažas.

JEIGU PATI JAUTIESI KARALIENE, IR KITI PASTEBĖS TAVYJE TAI.

RUDENĮ PASITIK KARALIŠKAI.

www.themakeuplovers.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis