Tūkstančius sekėjų turinti vilnietė makiažu save transformuoja į fantastiškus personažus (FOTO)

Ambicinga 20-metė vilnietė Nadia Rydliova yra tikriausiai vienintelė vizažistė iš Lietuvos, dirbanti IT srityje. Tik pradėjusi savo karjerą ji jau spėjo padirbėti su MSQRD (tai startuolis, kuriantis programėlę, leidžiančią realiuoju laiku užsidėti įvairias kaukes ant nuotraukos arba vaizdo įrašo).

Šis startuolis priklauso garsiajai Facebook kompanijai, todėl Nadia jau dabar gali didžiuotis savo pasiekimais. Stulbinančius makiažus atliekanti mergina stebina savo talentu Instagramo sekėjus. Jų skaičius šiuo metu neįtikėtinai didelis - beveik 60 tūkst. sekėjų!

Kaip ir kada prasidėjo tavo draugystė su kosmetika?

Nuo paauglystės visaip bandžiau realizuoti savo idėjas, susijusias su makiažu, bet tuo metu pavykdavo padaryti tik “pandos akis”. Vėliau, žingsnis po žingsnio, aš atrasdavau naujas technikas ir vis lengviau pavykdavo pasiekti tokio rezultato, kokio norėjau ir tikėjausi. Tuomet ir supratau, kad būtent šioje srityje noriu save realizuoti.

Eyes: @morphebrushes 35N pallet, @nyxcosmetics Glam Liner in Silver • Lashes: @hudabeauty Sasha • Brows: @anastasiabeverlyhills Dipbrow pomade • Face: @urbandecaycosmetics Naked Skin, @anastasiabeverlyhills Contour Kit • Lips: @nyxcosmetics_russia liquid lipstick "Moscow" #makeup #cosmetics #wakeupandmakeup #makeupartistsworldwide #makeupartist #hudabeauty #artistcouture #meltcosmetics

A photo posted by With love, Nadia (@withlove.nadia) on Sep 7, 2016 at 9:57am PDT

Tavo darbai atrodo nepriekaištingai ir profesionaliai. Ar esi baigusi kokius nors vizažo kursus?

Ne, niekada nebuvau lankiusi jokių makiažo kursų, tačiau visada galvoje kirbėjo mintis, kad reikėtų. Bet mane visuomet stabdydavo faktas, kad reikia mokėti didelę sumą tam, kad išmoktum tai, ką ir pats gali lengvai išmokti.

Tavo Instagram sekėjų skaičius jau viršija 56 tūkst. ir auga šimtais kiekvieną dieną. Kur tavo populiarumo yra paslaptis?

Aš anksčiau net nenutuokiau, kad Instagram yra labai gera platforma parodyti visiems savo talentą. Pradėjau publikuoti ne tik gražius, bet ir įdomius savo darbus, kurie traukė sekėjų akis. Taip pradėjo augti jų skaičius. Daugelis galvoja, kad nustebinti šiais laikais yra labai paprasta, bet jie labai klysta. Kiekvieną dieną Instagrame atsiranda naujų “vizažistų ir kūrėjų”, kurie bando laimę, todėl konkurencija yra didelė.

Nuo ko prasidėda tavo, kaip kūrėjos, diena?

Jau nuo vakaro aš galvoju apie naują makiažą ir įvaizdį, tačiau įkvėpimas ne visada ateina laiku ir dažnai aš atsikeliu tuščia galva. Tačiau vizijos ateina spontaniškai ir jau po valandos aš galiu sedėti prieš veidrodį ir realizuoti savo idėją.

Kai aš turiu tikslų planą ir viziją, keliuosi anksti ryte tam, jog suspėčiau pasidaryti visus dienos darbus. Dažniausiai aš pradedu dieną 7 ryto. Visas makiažo atlikimo procesas užtrunka 2-6 valandas, priklausomai nuo makiažo sudėtingumo, o po to aš bandau įamžinti padarytą makiažą. Beveik kiekvieną dieną apie 20 val. aš įkeliu naują makiažo nuotrauką į savo Instagram paskyrą.

Papasakok plačiau apie savo darbą su MSQRD programėle. Kaip viskas prasidėjo?

MSQRD mane jau seniau buvo pastebėję, bet po to, kai įkėliau nuotrauką su mano padaryta kauke iš jų programėlės, jie su manimi susisiekė ir mes pradėjome bendradarbiauti. Man labai patiko ši idėja, kadangi tai buvo kažkas naujo ir neįprasto.

Aš piešdavau ant savęs kaukę, o vėliau jie žiūrėdami į nuotrauką, galėdavo matyti ar gražiai tai atrodytų programėlėje. Mes jau padarėme apie 15 kaukių kartu ir dar kelios turi išeiti ateityje. Kadangi MSQRD priklauso Facebook tinklui, aš turėjau galimybę padirbti ir ten, susipažinti su viskuo iš vidaus, jų darbo sistema ir pajausti tą atmosferą. Taip pat spėjau aplankyti jų darbovietes Londone, Menlo Parke (Kalifornijoje) ir Niujorke.

Hey guys! I am so excited about the weather in London this week! However, it will start raining again soon, as usually. 😱 What is the weather like in your city during last few weeks of summer? 💖 Всем привет! Не могу нарадоваться прекрасной погодой на этой неделе в Лондоне! Увы, но скоро опять придут дожди, как обычно. 😱 А какая у вас погода в последнии недели лета? 💖 Eyes: #morphebrushes pallet 35T and 35N • Lashes: #hudabeauty Scarlett • Face: #bobbibrown foundation stick, #anastasiabeverlyhills Contour kit and Glow kit • Lips: @anastasiabeverlyhills Ashton and #nyx Intense butter gloss Rocky road. #makeup #art #makeupartistsworldwide #facepaint #визажист #макияж #cosmetics #wakeupandmakeup #laurag_143

A photo posted by With love, Nadia (@withlove.nadia) on Aug 15, 2016 at 10:00am PDT

35k! 😱 Few months ago I wouldn't even think that it is possible! Thank you very much for your support! Every like gives me lots of motivation! 😄😘 35 тысяч! 😱 Еще пару месяцев назад я даже подумать не могла, что такое возможно! Спасибо вам огромное за поддержку! Каждый ваш лайк придает уверенности и дает пинок под зад! 😄😘 #makeup #hudabeauty #colourpop #wakeupandmakeup #визажист #макияж #anastasiabeverlyhills #makeupartistsworldwide

A photo posted by With love, Nadia (@withlove.nadia) on Jul 28, 2016 at 2:49am PDT

Kokie yra tavo ateities planai?

Šiuo metu aktyviai dirbu su savo Instagram profiliu ir bandau jį tobulinti. Bendrauju ir dirbu su žinomais YouTube kanalo blogeriais. Kol buvau Niujorke, spėjau nufilmuoti “face painting” vaizdo įrašą su blogere iš Estijos. Štai jis:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis