Didžiausios grožio klaidos, kurias daro daugelis merginų

Tikriausiai ir tau taip būna, jog vartydama senus nuotraukų albumus negali patikėti, jog iš nuotraukų į tave žvelgia ta pati mergina. Makiažo klaidų neišvengia niekas - makiažo mados yra kintantis dalykas. Tačiau vertėtų pasimokyti iš bazinių grožio klaidų, kurias merginos linkusios kartoti metai iš metų...

Spaudinėji savo odą. Jeigu spaudai odos nepuošiančius spuogus, ji tau neabejotinai atkeršys. Spuogų spaudinėjimas gali virsti nuolatine problema. Jei spuogelius išspaudi vėl ir vėl, tai gali tapti įpročiu, kuris brangiai kainuos. Išspausti spuogeliai gali sukelti randus, kuriuos ne taip lengvai ir išnaikinsi...

Netinkamas odos drėkinimas. Per daug drėkinamojo kremo, per mažai drėkinamojo kremo, jokio drėkinamojo kremo – visi šie variantai gali neigiamai paveikti tavo odą. Todėl labai atidžiai paskirstyk drėkinamąjį kremo kiekį.

Apatinį voką paryškini per tamsiu akių pieštuku. Akių pieštuku paryškink ir apatinį, ir viršutinį vokus – tai suteiks gilesnių akių įspūdį, o blakstienos atrodys storesnės.

Akių pieštuku lieti ašarų latakus. Tai ne tik gali paskatinti bakterijų veisimąsi, bet ir gali sugadinti makiažą, nes vidiniai akių kampučiai visą dieną gauna drėgmę.

Nesirūpini oda iš vidaus. Jokios išorinės veido odos priemonės nepadės, jeigu tinkamai nesimaitinsi. Privalai gerti daug vandens, pasistengti valgyti daug daržovių bei vaisių bei atsisakyti pusfabrikačių, šokolado.

Pamiršti naudoti toniką. Mes nekalbame apie ėjimą miegoti nenusivalius makiažo - tai draudžiama. Tačiau pasistenk taip pat naudoti ir toniką nuvaliusi makiažą, mat jis padės visiškai pašalinti makiažo likučius nuo odos.

Aklai netikėk draugių patarimais. Ne viskas, kas tinka tavo draugėms, tinka tau. Todėl atidžiai rinkis kosmetikos priemones ir pasistenk, jog jos atitiktų tavo odos tipą.

Nenumok ranka į plaukų priežiūrą. Taip, žinome, plaukų priežiūra užtrunka ir tikrai nėra pats lengviausias veiksmas, tačiau atmink, jog šaltuoju sezonu jai reikia skirti dar daugiau dėmesio. Palepink plaukus naminėmis kaukėmis, nepamiršk juos šukuoti natūraliomis šukomis.

Netinkamai suformuoji antakius. Dailiai sutvarkyti antakiai įrėmina veidą bei išryškina gražiausius jo bruožus, todėl pasirūpink tinkama jų priežiūra ir apsilankyk pas kokybiškai darbą atliekančią kosmetologę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis