Tuoj pat išmesk šiuos 5 drabužius iš savo spintos(FOTO)

Rudenį tiesiog privalai atlikti spintos reviziją ir atsikratyti drabužių, kurie jau senokai nebėra madingi. Atrinkome penkis spintos priešus, kuriuos vertėtų išmesti arba kam nors atiduoti.

Languotas plisuotas trumpas sijonas

Tai tinka paauglei, kuri dar eina į mokyklą, tačiau kuo daugiau metų praėjo nuo mokyklos baigimo, tuo juokingiau atrodysi su tokiu sijonu. O ir einant į mokyklą rinktis itin trumpus sijonus nevalia. Verčiau įsigyk prieštuko formos stilingą sijoną iki kelių, kuris atrodys kur kas estetiškiau ir elegantiškiau.

Per maži drabužiai

Nėra nieko juokingiau nei mergina, į miestą išeinanti su per mažais drabužiais. Tokius drabužius kaipmat grūsk į spintos galą arba atiduok mažajai sesutei ar jaunesnei draugei. Jokiu būdu nelaikyk drabužių spintoje per amžius - atlik spintos reviziją kiekvieną sezoną ir atsikratyk drabužių, veltui užimančių vietą spintoje.

Recruiting for #TEAMDREAM! Watch me turn shade into sunlight on #BGC16. - @dreamdoll__

A photo posted by Bad Girls Club (Official) (@badgirlsclub) on Sep 20, 2016 at 1:00pm PDT

„Tutu“ sijonai

Kai vadinamuosius „tutu“ sijonus vilki mergytės, jos primena mažas balerinas. Kai tokius sijonus vilki suaugusios merginos, jos atrodo tarsi iš psichiatrinės ligoninės pabėgusios pacientės. Per skambiai pasakyta? Na, bet sutik, atrodo tikrai ne kaip. Ypač, jei sijonai - rausvos arba oranžinės spalvos.

Blogų mergaičių grafika

Užrašas skelbia „REBEL“ (angl. maištauk), o išvaizda byloja „aš labai stipriai stengiuosi nesuaugti“. Palaidinės su nešvankiais užrašais tinka nebent keliaujat į roko koncertą, tačiau tokias palaidines dėvėti mokykloje, universitete ar juolabiau darbe - tikrai ne koks pasirinkimas.

Kojinaitės su raukiniais

Jeigu tavo amžius leidžia avėti aukštakulnius, tokių kojinaičių mūvėt nevalia. Apskritai tokios kojinaitės jau tapo mados atgyvena, tad vietoje raukiniuotų kojinaičių geriau rinkis raštuotas pėdkelnes arba vienspalves kojines.

Štai kaip tokias:

More on my snapchat ari_maj

A photo posted by Ariadna Majewska (@ari_maj) on Sep 22, 2016 at 10:25am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis