Grožio studijos įkūrėja Angelė Petručionytė: pasistenkime išsaugoti prigimtinį, natūralų žavesį (FOTO)

Daugeliui merginų, kurios mėgsta patinginiauti, atrodo beveik neįmanoma suderinti intensyvų grafiką: vystyti nuosavą verslą, administruoti daugybę sekėjų turinčią socialinės medijos paskyrą, reguliariai sportuoti ir visuomet atrodyti nepriekaištingai. Kur yra grožio studijos „Angel studio“ įkūrėjos, ilgaplaukės Angelės Petručionytės veiklumo bei žavesio paslaptis?

Mergina neslepia – tik atidus dienos grafiko susidėliojimas padeda jai atlikti visus norimus darbus bei išlikti produktyviai ir motyvuotai. Angelė negali sau skirti daugybės laiko ryte prieš veidrodį, tačiau puikiai žino – ne gausus makiažo kiekis padeda merginai išlikti žaviai. Daug svarbesnė yra subalansuota mityba, tinkamas miego valandų skaičius bei aktyvi fizinė veikla. Rubrikoje GROŽIO ANKETA Angelė atsakys į aktualiausius klausimus apie grožį, sportą bei stilių. Paskaitykime!

Angele, kasdienai renkiesi į akis nekrentantį, natūralų makiažą. Kiek laiko kasdien tau užtrunka pasidažyti?

Kadangi ilgesnį laiką skiriu miegui, kasdien renkuosi lengvą ir greitai atliekamą makiažą. Dažniausiai užtrunku iki 7 - 10 minučių.

Tavo plaukai nuostabūs. Kaip reguliariai juos pakerpi?

Plaukų pakirpimas tapo mano mėgstamiausia plaukų priežiūros procedūra. Dažniausiai plaukus kerpu kas 2 – 3 mėnesius. Nemėgstu išsišakojusių, išplonėjusių plaukų, todėl reguliariai juos pakerpu. Anksčiau esu nekirpusi plaukų kelerius metus, nes buvo „gaila“, tačiau dabar suprantu, kad grožis slypi ne plaukų ilgyje, o jų kokybėje.

Kaip tau pavyksta išsaugoti odos grožį, tinkamai ja pasirūpinti - rodos, spuogelių problema tau niekada nebuvo aktuali?

Mano odos grožį lemia subalansuota mityba bei išgeriamo vandens kiekis. Stengiuosi valgyti sveiką, kokybišką maistą, išgerti 2 litrus vandens per dieną bei vartoti papildus tokius kaip žuvų taukai, mineralai, geležis.

Sportas - tavo veiklumo variklis. Kaip randi motyvacijos po visos ilgos darbo dienos savo grožio studijoje vakare dar nukeliauti pasportuoti?

Motyvacijos sportui nereikia intensyviai ieškoti, kadangi tai yra mano hobis ir laikas, skirtas pačiai sau. Sportuodama jaučiuosi energinga, žvali, pilna energijos, produktyvi - tai neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Įvardink kvepalus, kuriais šiuo metu kvepiniesi.

Mano patys mėgstamiausi ir dažniausiai naudojami kvepalai yra „La vie est belle“ iš Lancome.

Ar pastebi kokias nors dažnai pasitaikančias lietuvaičių merginų grožio klaidas? Jei taip, kokias?

Pastaruoju metu pastebiu, kad merginos turi susikūrusios idealą bei į jį lygiuojasi ar bando susitapatinti – siaura nosytė, putlios lūpytės, blakstienos iki dangaus, nepriekaištingas makiažas. Vis mažiau pastebiu merginų, kurios stengtųsi išsaugoti savo natūralų, prigimtinį grožį. Viskas yra gerai, jeigu įvairios procedūros yra atliekamos proto ribose, tačiau dažniausiai yra „persistengiama“. Tai mano subjektyvi nuomonė.

Esi mergina, turinti puikų skonį drabužiams. Kur dažniausiai apsipirkinėji, galbūt turi savo mėgstamiausius prekinius ženklus?

Tikrai neturiu savo mėgstamo prekinio ženklo ar parduotuvės. Iš tikrųjų kartais pasijaučiu net labai nemergaitiška, nes neturiu jokio potraukio apsipirkinėjimui ir išlaidavimą perkant drabužius. Dažniausiai renkuosi pigesnius drabužius ir perku tik tai, ko tikrai man reikia. Kartais užsuku į dėvėtų rūbų parduotuves ir randu itin kokybiškų bei madingų apdarų. Norint gražiai bei stilingai apsirengti, nebūtina išlaidauti. Kitaip sakoma, skonio už jokius pinigus nenusipirksi (šypsosi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis