Išaiškinta - būtent tokios šukuosenos ir sukelia galvos skausmus (FOTO)

Reta kuri iš mūsų nors kartą gyvenime nėra patyrusi galvos skausmo. Jei manai, jog galvą sopa nuo streso, žemo slėgio ar per didelio išgerto kavos kiekio, neurologai turi kitą atsakymą.

Anot medikų, pasikartojančius galvos skausmus bei migreną gali sukelti ne kas kita, o mūsų mėgstamos šukuosenos. Jau žinome, jog aukštyn sukelti plaukai skatina plaukų slinkimą bei lūžinėjimą, tačiau pasirodo, kuo aukščiau rišame plaukus - tuo didesnė tikimybė dieną baigti sopančia galva ir spengimu ausyse.

Neurologų teigimu, kuo tvirčiau yra rišami plaukai, tuo labiau yra veikiamos galvoje esančios nervų galūnėlės. Jas stimuliuojant, tai yra, ilgą laiką vaikščiojant su surištų plaukų arba stipriai supintų plaukų šukuosena, gali kilti pulsuojantis galvos skausmas. Jis gali greitai praeiti arba privesti iki stipraus migrenos priepuolio, kurio be vaistų nuslopinti neįmanoma.

Todėl merginoms, nuolat patiriančioms galvos skausmus ar sergačioms migrenos priepuoliais nerekomenduojamos surištų plaukų šukuosenos - ypač tos, kurios plaukus smarkiai tempia nuo galvos odos. Tiesa, merginoms, nesusiduriančioms su galvos skausmais, tokia šukuosena galbūt nesukels stipraus skausmo, tačiau gali išprovokuoti silpnesnius, nemalonius galvos dilgčiojimus.

Jei neurologai teisūs, tuomet baugu net įsivaizduoti, kokias kančias nuolatos patiria Ariana Grande, kurios mėgstamiausia šukuosena yra aukštai sukelti plaukai. Atlikėja plaukus riša į aukštą arklio uodegėlę arba kuodą.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Mergina su šia šukuosena pasirodo beveik kiekviename pramogų renginyje ir koncerte! Tikėkimės, jog Ariana vardan grožio nesikankina ir netrikdo savo sveikatos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis