5 kokybiškos grožio priemonės, kurias turi įsigyti

Jei ir tu vadovaujiesi kokybės, o ne kiekybės principu, tau pravers žvilgtelėti į mūsų siūlomą must have grožio priemonių sąrašą. Būtinai įsigyk šias priemones!

1. Makiažo pagrindas

Pats pavadinimas įrodo priemonės svarbumą: geras pagrindas – jau pusė rezultato! Ir visai nesvarbu, ką renkiesi: BB, CC kremą, fluidą ar skystą makiažo pagrindą – tikrai verta pasidairyti ir ilgiau paieškoti savojo. Tikrai geras makiažo pagrindas atrodo natūraliai, leidžia odai kvėpuoti, nekemša porų, nesubėga į raukšleles, išsilaiko visą dieną ir jokiu būdu nepakeičia atspalvio. Jei gali leisti sau vieną prabangesnę priemonę, lai tai būna makiažo pagrindas.

2. Veido valymo prietaisai

Veido valymas – pirmas žingsnis tobulos odos link. Bet ar žinojai, kad paprastas valymas rankomis ir valikliu toli gražu nepašalina visų nešvarumų ir makiažo likučių? Bene efektyviausiai odą valo valymo prietaisai – pasirinkimas nemažas, tereikia išsiaiškinti, kokie valymo poreikiai. Investicija nemaža, bet ar nesvajoji pagaliau visam laikui atsisveikinti su spuogeliais?

3. Makiažo šepetėliai

Geri įrankiai – jau pusė puikaus makiažo. Nesakome, kad reikia susipirkti visą jų kolekciją, tačiau be keleto pagrindinių neišsiversi. Visiškai pakanka turėti kokybišką makiažo pagrindo, skaistalų/bronzanto šepetėlį, o jei naudoji akių šešėlius, pravartu turėti ir porą šepetėlių akims. Kokius juos rinktis? Geriausia – natūralių šerelių, tačiau daugelis gamintojų siūlo ir labai aukštos kokybės sintetinio pluošto šepetėlius. Rankų darbo šepetėliai, žinoma, brangesni, bet jiems kokybe sunku prilygti.

4. Bronzantas

Atrodo, kas čia tokio, paprasčiausias bronzantas, kam jam išlaidauti? Ogi todėl, kad nesvarbu, kokia puikiai tinkanti bronzanto spalva atrodo pakuotėje, ant odos ji gali netolygiai teptis ir atskleisti visiškai netinkamus atspalvius. Todėl labai svarbu, kaip smulkiai bronzantas sumaltas, o kaip tik kuo smulkesnius dažniausiai ir siūlo brangesnių grožio priemonių gamintojai.

5. Plaukų šepetys

Jei rūpiniesi savo plaukais, bet naudoji jiems niekam vykusį šepetį, gero rezultato nesitikėk. Juk šepetys – kasdien naudojamas įrankis, tavo plaukai verti geriausios kokybės! Plaukams labiausiai patinka natūralių šerių šepečiai, tokie greičiau iššukuoja plaukų mazgelius ir glotnina plaukų paviršių. Taip pat gali rinktis su natūralių šerių ir plastikinių masažuojančių šerelių kombinacija. Kokybišku šepečiu šukuojami plaukai labiau blizgės, bus lengviau formuojami ir tiesiog kels mažiau rūpesčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis