3 svarbiausi grožio patarimai, be kurių neišsiverstų „Victoria Secret“ angelai

Victoria Secretmodeliai žino - kiekviena mergina privalo mokėti savimi pasirūpinti, tačiau tam toli gražu nereikia išleisti milijonų. Pakanka žinoti vos keletą pagrindinių grožio taisyklių, kurių laikydamasi pasieksi trokštamų rezultatų. Naikink šias problemas...

Pavargusios akys

Jeigu nori išvengti pavargusių ir pajuodusių akių, jų srityje uždėk du atšaldytus agurko griežinėlius ir palik juos penkioms minutėms. Galingas agurkuose esančių antioksidantų ir vėsios temperatūros poveikis pasireikš akimirksniu – sumažės paburkimas ir patinimas. Taip pat puikiai padeda arbatos maišeliai. Trumpai pamirkyk juos karštame vandenyje, leisk atvėsti, o paskui padėk į šaldytuvą, kad galėtum išsiimti prireikus.

Shutterstock

Išsišakoję plaukų galiukai

Išsišakojusių plaukų galiukų problemos sprendimas laukia tavęs tavo pačios virtuvėje. Taupiai naudojant, alyvuogių aliejus yra puiki priemonė plaukams, sustiprinanti jų natūralų žvilgesį ir padedanti laikinai paslėpti išsišakojusius plaukų galiukus. Tiesiog į delną įpilk arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus ir ištrynusi jį rankose perbrauk per plaukus.

Jeigu nori visiškai atsikratyti išsišakojusių plaukų galiukų, reguliariai juos pakirpk, taip pat naudok apsaugos nuo karščio priemones, kad plaukai išsaugotų drėgmę formuojant šukuoseną.

Elsa Hosk
Elsa Hosk
Shutterstock

Spuogai

Jeigu mokykliniais metais tave kankino spuogai, puikiai žinai, kad jie pasirodo pačiu blogiausiu laiku. Spuogai iš esmės uždegiminė odos vieta, todėl gydymas toks pats kaip ir kitų uždegimų atvejais – ledas.

Įvyniok gabalėlį ledo į popierinį rankšluostį ir laikyk pridėjusi prie spuoguotos vietos maždaug dešimt minučių, kol sumažės paburkimas. Jeigu nori spuogą visiškai paslėpti, pasinaudok žvaigždžių patarimu – švelniai patepk pažeistą vietą geltonos spalvos maskavimo priemone.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis