Užsiaugink ilgus plaukus: žinome 5 paslaptis

Plaukų auginimas - kantrybės reikalaujantis darbas, tačiau jis atsiperka aplinkinių komplimentais ir nepakartojamu grožiu. Juk ilgi plaukai (jei tik jie yra sveiki!) merginą daro kur kas moteriškesne. Pabandom atsiauginti nukirptus plaukus?

Dažnai juos pakirpk – taip, tikrai

Galbūt skamba nelogiškai, bet jei nori ilgų ir sveikų plaukų, reikės juos reguliariai kirpti. „Nors reguliariai pakerpant plaukus, jie nepradeda augti greičiau, užtat nustoja lūžinėti, nes nebelieka skilinėjančių galiukų“, – aiškina garsenybių plaukų stilistas Michaelis Dueñasas. Anot jo, mitas, jog nekerpant plaukų ilgą laiką jie auga greičiau ir yra sveikesni. Be to, suskilinėję plaukų galiukai visai neatrodo estetiškai...

Nebegadink plaukų karštais prietaisais

Labiausiai plaukus gadina karšti modeliavimo prietaisai, todėl juos naudok kuo rečiau, pataria garsenybių plaukų stilistas Kenas Pavesas. Plaukų tiesintuvą naudok tik per šventes, lygiai ta pati sąlyga galioja ir plaukų garbanojimo prietaisams. Venk karščio - džiovink plaukus šilta, o ne karšta džiovintuvo srove.

Perskalauk plaukus vėsiu vandeniu

Labai karštas vanduo kenkia ne tik odai – plaukams jis taip pat nepatinka. „Kai trenki plaukus, naudok drungną vandenį, ne karštą, – rekomenduoja K. Pavesas. – Perskalauk vėsiu vandeniu, kad plaukų kutikulės užsivertų ir plaukai prieš šukavimą taptų tvirtesni.“

Pamiršk „organizmo valymus“

Dietinių produktų ir maisto papildų gamintojai bando visus mus įtikinti, kad organizmo valymas yra būtinas, esą išsivalius organizmą pasikeičia visas gyvenimas, bet plaukų stilistai primygtinai nerekomenduoja tokių priemonių, nes labiausia nuo jų nukenčia plaukai.

Atkreipk dėmesį į tai, kaip į priemonę plaukams reaguoja galvos oda

Nuo kai kurių plaukų priežiūros priemonių plaukai išsyk ima blizgėti, bet stilistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į galvos odą, kaip ji jaučiasi, ar neniežti, nešerpetoja. Labai didelė galimybė, jog naudojant netinkamas priemones plaukai nustoja augti ar išauga silpnesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis