6 didžiausios grožio klaidos, kurias turbūt darai ir tu

Skubėjimas, prasta mityba, bemiegės naktys grožio mūsų išvaizdai tikrai neprideda. Todėl pirmiausia verta pasirūpinti ne brangiomis kosmetinėmis priemonėmis, o bandyti ištaisyti didžiausias grožio klaidas. Pasitikrink, ar jų nekartoji.

Per ilgas buvimas saulėje

Tiesioginiai saulės spinduliai yra didžiausias veiksnys, skatinantis priešlaikinį odos senėjimą. Būtent todėl statybininkų ir kaubojų veidai tokie raukšlėti.

Miego pozos

Nori tikėk, nori – ne, bet jei miegosi ant pilvo, veidą prispaudusi prie pagalvės, ant veido formuosis smulkios raukšlelės, kurios ilgainiui gali įsirėžti visiems laikams. Jei miegosi ant šono – raukšlių atsiras ant skruostų ir smakro. Tad arba miegok ant nugaros (po keliais pasidėjusi pagalvę, kad bemiegodama neapsiverstum ant šono), arba investuok į specialią pagalvę su vario oksidu (ji mažina raukšles) ar bent įsigyk šilkinį ar satininį pagalvės užvalkalą.

Per mažai baltymų mityboje

Jei valgai per mažai baltymingo maisto, reiškia, kad tavo valgiaraštyje beveik vien paprastieji angliavandeniai, kurie organizme virsta cukrumi. Taip maitinantis, jungiamasis odos audinys tampa kietas ir neelastingas.

Miego trūkumas

Kai miegame, mūsų organizmas atkuria odą ir gamina naujas ląsteles. Giliausiose miego fazėse kankorėžinė liauka gamina augimo hormonus, kurie būtini jungiamajam audiniui ir odos regeneracijai. Todėl miegas svarbus ne tik tam, jog nepritrūktume energijos, bet ir išlaikytume gražią odą bei sveikus plaukus, kurie dėl poilsio trūkumo taip pat kenčia.

Perdėtos veido mimikos

Kai kuriems žmonėms būdingos perdėtos veido mimikos – pavyzdžiui, kalbėdami jie labai stipriai rauko kaktą. To dažniausiai išmokstama vaikystėje, bet kaip ir kitų žalingų įpročių, šio irgi galima atsikratyti. Tokios mimikos sukelia ankstyvas raukšles, kurios gali pradėti matytis net ir po dvidešimtojo gimtadienio!

Vandens trūkumas

Žinome, žinome - sunkoka prisiversti gerti vandenį, kai lauke minusas. Tačiau būtina gauti pakankamai vandens tiek vasaros, tiek žiemos sezonu. Šaltuoju metu sezonu trūkstant vandens gali sausėti oda, kankinti nuovargis bei apatija. Todėl ne tik vardan grožio, bet ir sveikatos nuolat gurkšnok vandenį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis