Kankina spuogai? Atrastas didžiulis spuoguotos odos privalumas (APKLAUSA)

Jau pavargai nuo kovos su veidą nusėjusiais spuogeliais? JAV tyrėjai turi tau gerą žinią - kad ir kaip su spuogais vargsti šiuo metu, jie tau dar ir kaip pagelbės ateityje.

Trisdešimtmetį perkopusi moteris, kuri kadaise ilgus metus kovojo su akne ar tik neseniai nuo jos išsigydė, tikėtina, atrodys daug geriau nei ta, kuri jau nuo ankstyvos paauglystės galėjo džiaugtis oda be spuogelių.

Kuo remiasi šios žinios? Mokslininkai išsiaiškino, jos su akne susidūrusių žmonių odos ląstelės yra atsparesnės senėjimo procesams, todėl buvusiems spuoguotiesiems mažesnė tikimybė sulaukti ankstyvų raukšlių.

Su aknės problemomis susidūrę asmenys gali džiaugtis, mat ateityje jų odos ląstelių sienelės ne taip greitai irs, tad oda išliks jaunatviškesnė ir skaistesnė. Mokslininkai tokį procesą aiškina tuo, jog ilgą laiką kovojat su akne, stabdomas natūralus odos vystymasis, tad kuo vėliau jis prasideda, tuo oda lėčiau sensta.

Žinoma, lazda turi du galus - su akne susiduriantys bet ką atiduotų, jog kuo greičiau atsikratytų šios problemos. Tačiau kovojantiems su šia odos bėda vertėtų atsiminti - vėliau bus tik geriau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis