Veido kontūravimo pagrindai: pataria profesionali vizažistė (FOTO)

Sakoma, jog šypsena yra gražiausias makiažas. Pripažink, jog tiesa. Taip. Kai tu laiminga, atrodo viskas nuostabu, gražu, šviesu. Tačiau ką daryti tuomet, kai šypsena nepuošia Tavojo veido , nes už lango neklaužada stiprus vėjas suvėlė šukuoseną dar išsiliejo kava ant naujos aksominės suknelės ir nespėjai į pirmąjį autobusą ir dvidešimt minučių vėlavai į išsvajotą darbo pokalbį?

O dar pamėlusiuose paakiuose matosi bemiegė naktis – dėl užsitęsusios paslaptingos pilnaties, rašto darbo prie kompiuterio ar nelaimingos meilės ašarų... o gal laimingos? Nesvarbu, kuria koja šiandien išlipai iš lovos, sėkminga ar nesėkminga, visada atrodyk kerinčiai. Klausi kaip? Padėsiu.

Nepamiršk, jog visuomet niūrius debesis pakeičia saulė ... Tobulas veido padengimas – tavo naujos geros dienos pradžia.

Esu MM professional makeup artist vizažo meistrė Monika Musteikytė. Pateikiu tau teksto apie veido kontūravimą pirmąją dalį.

Kaip tepti pagrindą?

Patogus ir populiarus būdas tepti kreminę pudrą kempinėlė, beauty blenderiu. Prieš naudojant visuomet ją reikia sudrėkinti, kad lengviau slystų per odą.

Kaip tepti sausą pudrą SAU?

Teptuku. Rinkis sintetinį plauką. Teptukas dažniausiai naudojamas įrankis, kuris puikiai išsklaido pudrą. Oda atrodys glotni, jeigu teptuku tepsi keliais sluoksniais.

Kempinėle. Ja tinkamiausia pudruoti stangrias vietas.

Pirštais. Puikus pasirinkimas, kuomet reikia maskuoti paakius ir smulkias raukšleles.

KONTŪRŲ SUTEIKIMAS veidui pagal TAVO VEIDO FORMĄ

Pasirink 3 tinkamus atspalvius.

Pirmiausia turi išsirinkti pudrą, kuri idealiausiai tinka tavo odos tipui, paskui išsirink tinkamą spalvą, kuri neatrodytų lyg kaukė. Antroji priemonė turėtų būti vienu tonu šviesesnė nei pirmoji. Ir trečiasis atspalvis turi būti tamsesnis už pirmąjį. Kuo įspūdingesnio rezultato norisi, tuo kontrastingesnes spalvas turėtumėte pasirinkti.

Kaip modeliuoti veidą?

1 žingsnis. Ištepk veidą pirmojo atspalvio (Tavo odai tinkamo) pagrindu.

2 žinsgnis. Apžiūrėjusi savo veidą, pažiūrėk, kurias vietas norėtum pakelti, pastorinti, paputlinti, o kurias pasiaurinti, įtraukti, sumažinti.

3 žingsnis. Tuomet pasiėmusi šviesiausią atspalvį tepk ant kaktos, paakių sritis (pažiūrėk, kas nurodyta prie kiekvienos veido formos).

4 žingsnis. Tamsiausią spalvą dėk ant smilkinių, palei plaukų augimo liniją, skruostus, žandikaulį.

Patamsintos zonos vizualiai nutolsta, susiaurėja, sumažėja.

Pašviesintos zonos vizualiai padidėja, iškyla.

Laukite tęsinio...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis