Atsikelk su tobulais plaukais: 4 taisyklės

Kuri iš mūsų nenorėtų po nakties atsikelti su žvilgančiais, švelniais ir sveikais plaukais? Stebuklingos kaukės nėra, tačiau tikrai yra būdų, kaip pagerinti plaukų būklę vos per vieną naktį.

Auksinė taisyklė

Niekada neik miegoti šlapiais plaukais, pataria specialistai. Na, nebent išsitepei plaukus kauke, kurią reikia laikyti pernakt. Jei miegosi ant drėgnų plaukų, jie velsis, galiukai skilinės. Be to, ryte atsikėlusi gali ant galvos pamatyti širšių lizdą, kuris tikrai tavęs netenkins. Todėl verčiau kuo švelnesne džiovintuvo srove išdžiovink plaukus ir pasirink švelnaus audinio pagalvę.

Garbanos

Nuostabi gudrybė garbanotų plaukų savininkėms: garbanas išryškinančias putas tepk vakare prieš miegą, po to išdžiovink plaukus džiovintuvu su difuzoriumi. Lai putos per naktį sukuria stebuklą. Ištepk plaukus putomis, o tada pirštais atskirk plaukų sruogą ir sutvarkyk ją kaip nori – pagal garbanojimosi kryptį.

Prabangūs ilgi plaukai

Kartą per savaitę gausiai ištepk plaukus kokosų aliejumi (kad beveik varvėtų) ir palik per naktį. Nori tikėk, nori ne, bet nuo kokosų aliejaus plaukai mažiau riebaluosis, kokias keturias dienas galėsi jų netrinkti, užteks trupučio sauso šampūno ar vaikiškos pudros. Kadangi kasdienis plovimas plaukams labai kenkia, tai išties puikus būdas išsaugoti stiprius ir sveikus plaukus, ypač jei jie plonesni.

Naktinė plaukų kaukė

Jei nori ryte atsikelti švelniais, minkštais plaukais, pasigamink kaukę iš kiaušinio trynio, medaus ir lašelio aleijaus. Sumaišyk kiaušinio trynį, tris šaukštelius medaus ir arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus. Masę užtepk ant plaukų, tik venk įtrinimo į šaknis. Plaukus apdenk rakšluosčiu ir

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis