Karščiausias 2023 m. rudens plaukų atspalvis: dėl jo pametė galvą ir pasaulinio garso žvaigždės

Šukuosena - vienas lengviausių būdų išreikšti individualumą. Būtent todėl naujausios plaukų stiliaus tendencijos stengiasi atitikti įvairų skonį. Atėjus šaltajam sezonui garsiausi plaukų stilistai siūlo išbandyti vieną iš šių stilingiausių plaukų atspalvių.

Grožio ekspertai išskyrė, kad ankstyvojo rudens plaukų atspalvis nr. 1 - „expensive blonde“ atspalvis. Tai vienas ryškiausiai dominuojančių plaukų atspalvių, išvaizdai suteikiantis gyvumo bei žaismės.


Ši spalva skirta siekiant plaukams suteikti purumo ir ypatingo blizgesio, kad jie atrodytų kuo sveikesni. Nesvarbu, ar jau turite šviesius plaukus, ar ketinate juos šviesinti, tikriausiai žinote, kad galite rinktis iš daugybės skirtingų atspalvių. „Expensive blonde“ yra stulbinantis ir nuostabus, tarsi saulės nubučiuotas atspalvis su daug švelnaus kontrasto.


„Skirtingai nei įprastos ledinės blondinės, „expensive blonde“ atspalvis linksta į šiltesnį ir gilesnį atspalvį“, – pasakoja Sharon Dorram, Kanados plaukų atspalvių ekspertė. „Dažant plaukus būtent šia technika, plaukai yra pašviesinami strategiškai išdėstytomis ryškiomis sruogomis. Norėdami įgauti „expensive blonde“ išvaizdą, būtinai užsukite į saloną. Namuose tokio rezultato nepasieksite, net naudodami įvairių atspalvių dažus“, – sako Sharon Dorram.„Expensive blonde“ atspalvis
„Expensive blonde“ atspalvis
Socialinio tinklo nuotr.„Expensive blonde“ atspalvis
„Expensive blonde“ atspalvis
Socialinio tinklo nuotr.„Expensive blonde“ atspalvis
„Expensive blonde“ atspalvis
Socialinio tinklo nuotr.Šį atspalvį dievina ir pasaulinio garso žvaigždės - juo puošiasi aktorės Margot Robbie, Chrishell Stause, Jennifer Lopez, modelis Jasmine Sanders ir kitos garsenybės.Margot Robbie
Margot Robbie
Vida PressJasmine Sanders
Jasmine Sanders
Vida Press
Chrishell Stause
Chrishell Stause
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis