„Beauty of Joseon“ – korėjietiškos kosmetikos perlas

Korėjietiška kosmetika prieš kurį laiką užkopė į populiarumo viršūnę ir, rodos, greitu metu iš ten nunusileis. Jos populiarumas visiškai suprantamas: šioje šalyje gaminami produktai, paremti ilgametėmis grožio puoselėjimo tradicijomis, gali pasigirti aukšta kokybe, neabejotinu veiksmingumu ir labai patraukliomis kainomis.

Be to, korėjietiška kosmetika daugelį sužavi ir plačia įvairove. Gausybė skirtingų korėjietiškų prekių ženklų siūlo visiems odos tipams, būklėms ir atvejams tinkamas kosmetikos priemones. Na, o vienas ryškiausių prekių ženklų korėjietiškos kosmetikos gausybėje yra Beauty of Joseon. Tad plačiau panagrinėkime šį unikalų prekės ženklą ir jo pasiūlymus.


Ilgaamžiai Pietų Korėjos grožio receptai


Beauty of Joseon gaminami produktai yra įkvėpti senųjų šios šalies grožio paslapčių, skaičiuojančių ne vieną šimtmetį. Kompanija išsikėlusi tikslą kurti odos produktus, kurie suteikia atpalaiduojantį ir malonų jausmą. Gamyba paremta holistine Pietų Korėjos liaudies medicina ir Hanbang idėja – būtent tuo vadovaujamasi atsirenkant ingredientus Beauty of Joseon grožio priemonėms.


Apie Hanbang sąvoką vertėtų pakalbėti plačiau. Jei produktai gaminami vadovaujantis šiuo požiūriu, tai reiškia, kad jie yra šiek tiek kitokie nei kiti korėjietiškos kosmetikos gaminiai. Šios priemonės yra labiau rafinuotos, netgi prabangesnės, jomis siekiama ir spręsti odos problemas, ir visapusiškai ja pasirūpinti.


Tokių priemonių tikslas – ilgalaikis odos grožis ir sveikata, skaistumas, elastingumas, jos atsparumas nepalankiems veiksniams ir gebėjimas sparčiai atsinaujinti, norima atkurti ir visapusiškai stiprinti odos ir viso organizmo harmoniją. Siekiama, kad odos nebekankintų išsausėjimas, papilkėjimas ir kitos problemos, ji visada būtų skaisti ir švytinti, sveikos spalvos, išsivaduotų iš bėrimų. Kitaip tariant, kad ne tik atrodytų, bet ir iš tikrųjų būtų sveika.


Hanbang odos priežiūros priemonės gaminamos derinant Korėjos liaudies medicinos receptus ir šiuolaikinio mokslo pasiekimus. Į priemones įtraukiami natūralūs ingredientai, jau seniai naudojami liaudies medicinoje ir grožio srityje. Tad tarp Beauty of Joseon produktų sudėtinių dalių rasime ryžius, ženšenį, spindulines pupuoles, slyvas, abrikosus, obuolius, žaliąją arbatą, sraigių muciną, įvairiausias gydomųjų savybių turinčias žoleles.


Tokiu būdu legendomis apipintos korėjietiškos tradicijos susijungia su mokslo pažanga ir siekiu visapusiškai rūpintis oda bei nuolatos gerinti jos būklę. Ši sąjunga atneša tikrą magiją – itin veiksmingus turtingos sudėties produktus stilingose pakuotėse už stebėtinai patrauklią kainą.


Platus jūsų grožiui skirtų produktų pasirinkimas


Beauty of Joseon produktai yra išties mėgstami ir dažnai rekomenduojami, juos paprasta ir smagu įvesti į odos priežiūros rutiną. Prie šių produktų patrauklumo ir populiarumo neabejotinai prisideda ir platus jų asortimentas. Tai reiškia, kad iš produktų galite susidėlioti visą veido odos priežiūros rutiną, arba tiesiog pasipildyti esamą rutiną norimomis priemonėmis.


Vieni populiariausių Beauty of Joseon asortimento produktų yra ypač turtingos sudėties serumai, padedantys visapusiškai pasirūpinti oda: ją intensyviai drėkina, atstato barjerą, didina elastingumą, gerina odos spalvą, suteikia skaistumo ir švytėjimo.


Kitas išskirtinis produktas yra Beauty of Joseon Relief Sun. Tai apsauginis veido kremas su probiotikais ir ryžių ekstraktu, nuostabiai atskleidžiantis šio prekės ženklo produktų įvairiapusiškumą ir profesionalumą. Jis ne tik suteikia patikimą apsaugą nuo saulės spindulių (SPF), bet ir intensyviai puoselėja odą: ją drėkina, ramina, maitina, stiprina, tinka net ir jautriai odai, maloniai tepasi, nelimpa, nepalieka baltų žymių.


Beauty of Joseon asortimente taip pat rasite prausiklių, šveitiklių, kaukių, kremų ir serumų, priemonių nuo saulės ir dar galybę produktų, kurie, pasitelkdami korėjietišką išmintį ir patirtį, pasirūpins ilgalaikiu jūsų odos grožiu.Užsakymo nr.: PT_83090

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis