2 išbandytos kaukės - plaukų augimas paspartėja penkis kartus!

Nuogąstaujančios dėl sustojusių augti plaukų gali nurimti. Išbandėme, nuoširdžiai siūlome ir patariame pamėginti šias dvi namines plaukų kaukes. Vos keli natūralūs ingredientai, o plaukų augimas paspartės kaipmat.

Garstyčių kaukė greičiau augantiems plaukams

Ingredientai:

1 šaukštas garstyčių miltelių

2 – 3 šaukštai drungno vandens

3 šaukštai alyvuogių aliejaus

1 kiaušinis.

Garstyčios
Garstyčios
Fotolia nuotr.

Iš pradžių sumaišykite šaukštą garstyčių su drungnu vandeniu (2 – 3 šaukštų vandens turėtų pakakti), masė turi būti košelės tirštumo, ne per skysta. Tada įpilkite 3 šaukštus alyvuogių aliejaus ir įdėkite kiaušinį. Viską sumaišykite iki košės konsistencijos. Galite įdėti ir daugiau produktų į šią kaukę, tik svarbiausia – sudėkite visus bazinius ingredientus.

Sumaišyk du šaukštus svogūnų sulčių su vienu šaukštu medaus ir vienu arbatiniu šaukšteliu citrinų sulčių. Įtrink šią masę į galvos odą ir palik mažiausiai pusvalandžiui.

Svogūnai
Svogūnai
Fotolia nuotr.

Tokia natūralių ingredientų kaukė ne tik spartins plaukų augimo procesą, bet dar ir padės atsikratyti pleiskanų ir išspręsti galvos odos išsausėjimo problemą. Be to, svogūnų sultys turi ingredientų, kurie spartina plaukų augimą, todėl sparčiau augančius plaukus pastebėsi vos po kelių savaičių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis