Idealu ar per daug? 22 m. gražuolė sporto fanatikė kelia aršias diskusijas (FOTO)

Amerikietės Cally Clarice geriausias draugas nuo pat ankstyvos vaikystės buvo sportas. Viskas prasidėjo nuo lengvosios atletikos bei šokių būrelio - sportą pamilusi mergina su juo nesiskiria ir šiandien.

Instagrame tūkstančius sekėjų turinti 22 m. gražuolė kiekvieną dieną kulniuoja į sporto salę ir negailėdama savęs atlieka sporto pratimus. Jos moto - viską daryk geriausiai, arba nedaryk visai. Nepriekaištingas kūno formas turinti mergina gatvėje sulaukia daugybę pavydžių žvilgsnių, tik pavyduoliai nežino, kiek pastangų reikia įdėti trokštant turėti tokią išvaizdą.

Tiesa, kiek gerbėjų, tiek ir kritikų. Nors daugeliui patinka sportiškos merginos, kai kurie teigia, jog Cally kiek persistengia su svoriais ir yra pernelyg vyriška. Juk iškilūs raumenys turi puošti ne merginas, o vaikinus, sako kritikuojantys. Žinoma, kiekvienas turi individualų skonį, tad tai, kas vienam atrodo pasakiškai gražu, kitam gali pasirodyti ne taip žavinga.

Laimei, Cally kritikų žodžius praleidžia pro ausis ir toliau sėkmingai siekia aukštumų sporto srityje. Jos tikslas - tapti viena geriausių fitneso trenerių visame pasaulyje ir tokiu būdu užsitarnauti savo vardą. O iškilius raumenis ir plieninį pilvo presą ji laiko savo didžiausiu privalumu!

Happy Saturday💪

A photo posted by Cally Clarice (@callyclarice) on Jun 13, 2015 at 4:44pm PDT

Ocean vibes

A photo posted by Cally Clarice (@callyclarice) on May 27, 2015 at 6:18pm PDT

One day I want to grow up to be as tall as @blake_cornett 😻👫

A photo posted by Cally Clarice (@callyclarice) on Apr 23, 2015 at 6:36am PDT

Love my @shredz gear❤️❤️❤️

A photo posted by Cally Clarice (@callyclarice) on Dec 13, 2014 at 7:43pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis