Maistas, žaibiškai auginantis plaukus: 5 produktai

Jei kasdien į savo mitybos racioną įtrauktum šiuos penkis maisto produktus, vos po kelių savaičių pastebėtum, kaip plaukai greičiau auga ir labiau spindi. Pradedam žygį po parduotuves?

Lašiša

Šiose žuvyse gausu plaukus stiprinančio vitamino D ir baltymų. Dar lašišų sudėtyje yra omega-3 riebalų rūgščių, skatinančių plaukų augimą ir apsaugančių galvos odą. Lašiša - vadinamasis supermaistas, kuris ne tik gražina plaukų būklę, bet ir skaistina odą.

Austrės

Cinko trūkumas – tai viena iš galimų plaukų slinkimo ir prastos galvos odos būklės priežasčių. Austrėse cinko itin daug: vos 85 g austrių yra 493 proc. cinko paros normos. Žinoma, austrės - ne pigus malonumas, tačiau retkarčiais jomis pasmaguriavusi tikrai įdėsi nemenką indelį į gražią išvaizdą.

Geltonosios paprikos

Geltonųjų paprikų sudėtyje vitamino C beveik 5,5 karto daugiau nei apelsinuose (paprikose – 341 gramas, o citrinose – 63 gramai). Be to, tai itin liesa daržovė, todėl gali gardinti ja salotas bei naudoti kaip sriubų ingredientą.

Saulėgrąžų sėklos

Saulėgrąžų sėklų sudėtyje vitamino E itin gausu, o juk šis vitaminas gerina galvos odos aprūpinimą krauju ir spartina plaukų augimą. Todėl kaip įmanydama daugiau valgyk saulėgrąžų - gardink jomis salotas, paieškok receptų, į kuriuos įeina saulėgražų sėklos.

Saldžiosios bulvės

Jų sudėtyje itin gausu beta karotino, vėliau virstančio vitaminu A. Šis vitaminas ne tik gerina galvos odos būklę, bet ir spartina plaukų augimo procesą. Ne veltui saldžiąsias bulves dievina modeliai - jos ne tik nekaloringos, bet ir turinčios galybę vitaminų, reikalingų dailiai išvaizdai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis