Jei darai šias plaukų priežiūros klaidas, gražių plaukų neturėsi

Sveiki, spindintys plaukai - tikras gražios išvaizdos garantas. Deja, daugelis iš mūsų net neleidžia kitoms pajusti balto pavydo jausmo dėl nuostabių plaukų, mat netinkamai juos prižiūrime ir neskiriame pakankamai dėmesio. Stop! Šios plaukų priežiūros klaidos privalo būti ištaisytos...

Nešukuok drėgnų plaukų

Niekada nešukuok drėgnų plaukų. Ši auksinė taisyklė itin svarbi, jei nori džiaugtis gražiais ir nepažeistais plaukais. Plaukus būtina išmokti teisingai šukuoti - nuo apačios pamažu šukomis kylant link šaknų. Ir būtina pasirinkti tinkamą šepetį.

Kuo mažiau karščio

Laikykis vieno karščio šaltinio taisyklės. Pavyzdžiui, jei fenu išsidžiovinai plaukus, tą dieną venk plaukų tiesinimo ar garbanų formavimo žnyplių. Tiesa, jei plaukus džiovinaisi fenu šiandien, rytoj gali naudoti garbanų formavimo žirkles.

Nakčiai – ilgos, laisvai supintos kasos

Jei nakčiai pasirinksi būtent tokią šukuoseną, plaukai ne tik nesusivels, bet dar ir džiugins ryte švelniomis garbanomis, o tai reškia, kad kaitrą skleidžiančių plaukų formavimo prietaisų tau nė neprireiks!

Jokių priaugintų sruogų

Jei tikrai nori natūraliai ilgų, storų, žvilgančių plaukų, priauginti plaukai – itin prasta mintis. Nors toks pasirinkimas suteikia galimybę greitai ir be didesnių pastangų pasiekti rezultatą, ilgalaikėje perspektyvoje toks sprendimas jokiais būdais nepasiteisins.

Jei vis tik negali išlaukti, kada gi ateis laikas džiaugtis ilgomis garbanomis, rinkis prisegamų plaukų variantą, kuris suteiks galimybę pabūti ilgaplauke nepažeidžiant plaukų.

Neik miegoti šlapiais plaukais

Miegant šlapia galva plaukus rizikuoji pažeisti, mat tuomet ji intensviau skilinės, lūžinės ir greičiau velsis. Jei nesinori plaukų džiovinti tik išlipus iš dušo ar vonios, palauk bent valandą, o tada šilta džiovintuvo srove išdžiovink plaukus.

Pamiršk galvos plovimą vien tik šampūnu

Galvos plovimas - būtina procedūra, tačiau jai vien šampūno nepakanka. Būtinai turi naudoti maitinamąją kaukę bei plaukų balzamą, kuris suminkštins plaukų struktūrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis