Eksperimentuok su grožiu: 3 programėlės, kurios tave pakeis (FOTO)

Grožį nuo šiol visuomet nešiokis kišenėje. Dailiai išvaizdai neabejingos jau senokai į savo išmaniuosius telefonus yra parsisiuntusios šias tris programėlės - ne tik pakeis pabodusią šukuoseną, bet ir atliks virtualų makiažą!

„HAIR COLOR“

Plaukų spalvos programėlė „Hair Color“ yra greitas ir lengvas būdas pamatyti, kaip atrodytumėte su nauja plaukų spalva. Prieš užsukdama į grožio saloną, išbandyk šią programėlę, kad įsitikintumei, jog esi pasiruošusi iš esmės pakeisti savo plaukų spalvą.

Tereikia įkelti savo nuotrauką ir apibrėžti savo plaukus. Apibrėžti plaukų kontūrus gana sudėtinga, bet nesijaudink, vėliau galėsi padaryti tai tiksliau. O tada jau gali bakstelėti ir išmėginti naujas spalvas. Taip pat labai paprasta savo naujuoju atvaizdu pasidalinti socialiniuose tinkluose, kad išgirstum draugų nuomones.

„HAIR COLOR BOOTH“

Panašiai kaip ir aukščiau aprašyta programėlė, „Hair Color Booth“ leidžia eksperimentuoti su savo plaukų spalva, išbandant pačius netikėčiausius atspalvius. Taip pat gali pasirinkti tik dalį savo plaukų, kad išbandytum spalvotas sruogas ar įvairius jų derinius.

We spy a Christmas tree back there @ellepearls 😉 Love this easy braid and plaid combo. Elanna is wearing her 160g Dirty Blonde @luxyhair extensions to get this look 😍

A photo posted by Luxy Hair (@luxyhair) on Dec 3, 2016 at 2:36pm PST

Ši programėlė taip pat pasitarnaus, jeigu nori išgąsdinti savo mamą ar draugus! Nemokamoje versijoje yra vos kelios spalvos, tačiau jų pakaks vaivorykštės spalvų dažymui išbandyti.

„VIRTUAL MAKEOVER“

Programėlė „Virtual Makeover“ žengia dar toliau ir leidžia išbandyti skirtingo stiliaus šukuosenas ir makiažus. Galima pasirinkti garsenybių stilių, nes jį lengva pritaikyti taip, kad tiktų prie tavo galvos formos. Geriausią rezultatą užtikrinsi pasirinkusi nuotrauką, kurioje žiūri tiesiai į kamerą.

Tones of wine 🍷 @jessjanemakeup

A photo posted by #WakeUpAndMakeup (@wakeupandmakeup) on Dec 5, 2016 at 9:09pm PST

Taip pat gali pažaisti su makiažu, kuris padės iš tikrųjų apsispręsti, ar naujasis įvaizdis tau tinka. Arba gali tiesiog susiplanuoti šukuoseną ir makiažą šeštadienio vakarui! Puiku ir tai, kad čia pateikiamos aktualios makiažo spalvos, tad gali jas pritaikyti ir realiame gyvenime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis