Makiažo tendencijos vasaros sezonui

Artėjant naujam sezonui, mados gerbėjai atidžiai seka naujienas – pasirodžiusios tendencijos suteikia įkvėpimo naujiems stiliaus eksperimentams. Su dar didesniu užsidegimu tai norisi daryti vasarą, kuomet eksperimentuoti su savo makiažu netrūksta nei noro, nei ypatingų progų. Siūlome susipažinti, kokios makiažo tendencijos bus madingiausios šį šiltąjį sezoną.

Saulės nubučiuoti skruostai


Švytinti oda yra madingą kiekvieną vasarą, tad ir šis sezonas netaps išimtimi. Tiesa, papildomą švytėjimą rekomenduojama suteikti strategiškiau, kreminius skaistalus su maskuojamąja priemone naudojant „T“ zonai. Tuo tarpu skruostams galima suteikti papildomo spindesio ir lengvo raudonio – tuomet atrodysite taip, tarsi ką tik būtumėte grįžusios iš pliažo, pasilepinusios saulės voniomis. Svarbu, kad oda atrodytų jaunatviška ir gyvybinga.


Subtilios sirenos akys


Savotiška klasika tapęs dūminis akių makiažas savo tendencijų neužleidžia ilgus metus – nesuklysite, jei jį pasirinksite ir šią vasarą. Tiesa, jei norisi kiek lengvesnio sprendimo, praleiskite vieną žingsnį ir atsisakykite akių šešėlių. Užteks, jei panaudosite akių pravedimus ir išryškinsite blakstienas. Toks makiažas bus ne mažiau žavingas, tačiau dar labiau derės prie vasariško įvaizdžio, kuomet norisi kur kas daugiau lengvumo.


Natūralus makiažas


Apie lengvumo poreikį byloja ir dar kelios šios vasaros makiažo tendencijos, skatinančios atskleisti natūralų grožį. Populiarus bus makiažas, leidžiantis atrodyti taip, tarsi jo nebūtų. Taip pat raginama nemaskuoti strazdanėlių – priešingai, patariama jas dar labiau paryškinti. Tačiau kone didžiausia tiek šios vasaros, tiek ir visų metų tendencija bus sveika oda – pasirūpinkite, kad Jūsų naudojamos makiažo priemonės ją puoselėtų ir padėtų išsaugoti gyvybingumą. El. parduotuvėje Pigu.lt makiažo pagrindai ir kiti produktai nustebins plačiu pasirinkimu, tad su tokia užduotimi tikrai pavyks susitvarkyti.Natūralus makiažas
Natūralus makiažas
Shutterstock nuotr.Raudoni akcentai


Vasarą dažniausiai norisi daugiau spalvų, todėl nieko nuostabaus, kad tarp tendencijų galima išvysti raudoną spalvą, kuri alsuoja gyvybingumu ir tuo pačiu yra labai universali. Jos pritaikymas nesukels jokių nepatogumų. Nesvarbu, ar tai būtų lūpų dažai, skaistalai, akių šešėliai ar kitos panašios priemonės, šią vasarą pasirinkusios ryškius raudonus atspalvius su jais pataikysite tiesiai į dešimtuką.


Pasteliniai akių šešėliai


Viena pagrindinių pavasario makiažo tendencijų persikėlė ir į vasarą. Darydamos akių makiažą, drąsiai galite rinktis dėmesį traukiančius akių šešėlių atspalvius. Levandų, mėtų, geltoni, mėlyni ir kiti panašūs atspalviai bus lengvai derinami prie bet kokio įvaizdžio ir galės dar labiau pabrėžti Jūsų akių spalvą. Nesuklysite sumaišydamos kelis tokius atspalvius – šiuo atveju galimi įvairiausi eksperimentai.


„Disco“ stilius


Pristatant vasariškas madas, ant podiumų dominavo blizgūs papuošalai ir drabužiai – prie jų neabejotinai dera ir ryškesnis, „disco“ stiliaus makiažas. Jį susikurti tikrai nėra sudėtinga: tiesiog puoškite veidą, lūpas ir skruostus blizgučiais, kad švytėtumėte ne mažiau nei Jūsų pasirinkta apranga. Tiesa, galbūt toks makiažas nebus pats tinkamiausias kasdienybei, tačiau ruošiantis vakarėliui, jį tikrai verta išbandyti.„Disco“ stilius
„Disco“ stilius
Shutterstock nuotr.Neįprasti sprendimai


Mėgstančios išskirtinį įvaizdį, taip pat galės pasisemti idėjų iš šio sezono tendencijų. Madinga bus dažyti lūpas dviem spalvomis: dar geriau, jei viršutinei ir apatinei lūpai pasirinksite kontrastingus atspalvius. Taip pat galite išryškinti antakius, pasirinkusios dėmesį traukiančiu


Tarp visų šių makiažo tendencijų turėtumėte surasti bent kelias, kurias norėtųsi įtraukti į savo įvaizdį. Tačiau nepamirškite, kad tai – tik rekomendacinės gairės, tad galite drąsiai eksperimentuoti ir pritaikyti šias madas taip, kaip norisi Jums pačioms. 
Užsakymo nr.: PT_80962

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis