5 patarimai, kaip naudoti SPF priemones, kad užtikrintumėte maksimalią apsaugą

SPF svarba ir nauda tikriausiai jau neabejoja niekas. Grožio srities specialistai vieningai sutaria, kad SPF – tai produktas, kurį naudoti reikėtų kiekvieną dieną. Ir visai nesvarbu, ar už lango kaitri saulė, ar dangumi plaukia debesys, lyja ar sninga – kosmetikos priemonės su SPF turi tapti kasdiene higienos rutina, apsaugančia Jūsų odą nuo UVA ir UVB spindulių.

Kosmetikos priemonės su SPF yra puiki prevencija prieš riziką susirgti odos vėžiu. Tai taip pat stebuklingas produktas, kuris padeda sulėtinti senėjimo požymius. Tad dėl to, ar ši priemonė reikalinga Jūsų rutinoje, tikriausiai nesiginčysite. Tačiau ar teisingai ją naudojate – štai, kur tikrasis klausimas.


Pateikiame keletą įžvalgų, kaip teisingai naudoti priemones su SPF.


Apsauga nuo saulės
Apsauga nuo saulės
Schutterstock nuotr.


Tinkamas kiekis. Ant veido turite paskirstyti ketvirtadalį arbatinio šaukštelio (arba 1,25 ml) produkto nuo saulės veidui ir tiek pat kaklui.


Kremo paskirstymas. Kad būtumėte tikri, jog odą padengėte tolygiai, rekomenduojama naudoti 13 taškų techniką. Tai metodas, kuomet pirštų pagalvėlių pagalba ant veido ir kaklo paliekami 13 kremo antspaudų. Vėliau belieka priemonę švelniai įmasažuoti į odą.


Atkreipkite dėmesį į tam tikras sritis. Dažnas tepdamas kremą ar kitą priemonę, kuri atlieka apsauginę funkciją nuo saulės, pamiršta patepti tokias sritis, kaip plaukų linija, akių vokai ir ausys. Efektyviai apsaugai reikia padengti ne tik veidą ir kaklą, bet ir šias sritis.


Skaitykite naudojimo instrukciją. Kiekviena priemonė turi rekomendacijas, kiek valandų yra veiksminga ir kokiais laiko tarpsniais reikėtų procedūrą pakartoti. Laikykitės šių instrukcijų, kad Jūsų oda visuomet būtų maksimaliai apsaugota nuo žalingų saulės spindulių.


Tepkite pakartotinai. Apsauginį kremą nuo saulės pakartotinai tepkite ne tik atsižvelgiant į rekomendacijas ant pakuotės, bet ir tokiais atvejais, jei, pavyzdžiui, tą dieną labai dažnai liečiate veidą, daug prakaituojate, veidas sušlapo nuo lietaus ir pan. Be to, atkreipkite dėmesį ir į sezoną – vasarą kremą tepti reikės dažniau nei žiemą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis