2023 m. šiltojo sezono plaukų atspalvis, dėl kurio pamažu galvą pameta ir žvaigždės

Svajoji paryškinti arba kardinaliai pakeisti plaukų spalvą? Šiltasis sezonas tam - tinkamiausias laikas. Juk norisi atsinaujinti garderobą, gyvenimo būdą, pamatyti naujų dalykų ir tiesiog mėgautis vis šylančiu oru. O nauja plaukų spalva tik sustiprins gerą tavo nuotaiką!

O kokia yra pati karščiausia šio šiltojo sezono plaukų spalva? Tai - 90-ųjų pabaigą ir 2000-ųjų pradžią menanti deep blonde (liet. gili blondinė) šukuosena, kurios esmė: dėmesys sutelkiamas ne į blondinišką toną, o į kiekvienos šviesios sruogelės gylį ir tekstūriškumą.


Gilios blondinės tonas paryškina kiekvieną akių ir odos atspalvį. Ši šiluma alsuojanti plaukų spalva tinka bet kokio amžiaus moterims ir bet kokio ilgio plaukų savininkėms. Tad natūraliai atrodanti šviesi spalva grįžta į madą! Tai puikus pokytis šviesiaplaukėms, ieškančioms atsinaujinimo. Užuot sutelkus dėmesį į sunkias, storas šviesias sruogas, šviesių plaukų atgaivinimas mažulytėmis sruogomis bus didžiausia šių metų grožio tendencija.


Kaip ir minėjome, šis atspalvis gerai atrodo prie daugybės odos atspalvių. Ši plaukų spalva suteikia romantišką, jaukią išvaizdą. Šią spalvą geriausiai išgauti, kai plaukai yra natūraliai šviesūs. Kalbant apie atspalvio išlaikymą, būtina nenaudoti purpurinio šampūno ir į plaukų plovimo priemones įpilti maitinamojo plaukų aliejaus, kuriuo siekiama suteikti blizgesio ir drėgmės nepanaikinant šilto atspalvio.


O kaip tau šis madingasis deep blonde atspalvis?


View this post on Instagram

A post shared by Massimo Serini Hair Stylist (@massimoserini.official)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis