Garsenybių pamėgta šukuosena, kuri bus 2023 m. vasaros topas

Ateinančią vasarą dominuos viena šukuosena, kurią jau dabar yra pamilusios garsiausios pasaulio žvaigždės. Tai vadinamasis „It Girl“ kirpimas - plaukai pečių linijoje.

Plaukai, besiglaudžiantys su pečiais - šiuo metu itin madinga tendencija. Ypač tarp garsių pasaulio merginų - Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Lucy Hale, Olivia Culpo, Megan Fox bei kitų.


Dimitris Giannetos, plaukų stilistas ir tikras savo srities profesionalas, stilizuojantis šukuosenas tokioms įžymybėms kaip Camila Cabello ir Kourtney Kardashian, neseniai „It Girl“ kirpimą pritaikė ir aktorei Megan Fox. Štai, ką jis sako apie populoarųjį kirpimą: „Plaukai, siekiantis raktikaulį - niekada nesenstantis pasirinkimas. Tokį ilgį labai lengva prižiūrėti, taip pat galima žaisti su skirtingais stiliais. Tai ilgis, galintis pakeisti bendrą jūsų įvaizdį: atrodysite labai elegantiškai, bet tuo pat metu taip, tarsi neįdėjote į šukuoseną jokių be pastangų“. Taip pat plaukų stilistas teigia, kad vidutinio ilgio plaukai su paplūdimio bangelėmis bus didžiausia šios vasaros grožio tendencija.


Norėdama suformuoti tokią šukuoseną, grubiai išdžiovinki plaukus, kad išgautum plaukų tekstūriškumą. Taip pat verta naudoti ne tokias karštas plaukų formavimo žnyples, kad garbanos lengvai, švelniai kristų. Užbaiki išvaizdą tekstūros plaukams papildomai suteikiančiu purškikliu. Šis kirpimas geriausiai atrodo kartu su erdvia plaukų tekstūra.

View this post on Instagram

A post shared by Jenna Ortega (@jennaortega)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis