Paįvairink įvaizdį: 6 originalūs „arklio uodegėlės“ šukuosenos variantai

Tikriausiai viena patogiausių ir universaliausių šukuosenų yra vadinamoji „arklio uodegėlė“. Vis dėlto jei tradicinis šios šukuosenos variantas tau pabodo, egzistuoja daug originalesnių „arklio uodegėlės“ šukuosenos variantų.

Laisva „arklio uodegėlė“ 


Laisva „arklio uodegėlė“ yra pati romantiškiausia šukuosena. Ypač tokiems puriems plaukams, kokius turi aktorė Margot Robbie. Surišk „arklio uodegėlę“ tiesiai po pakaušiu ir išpurenk plaukus, kad gautum daugiau apimties.Margot Robbie
Margot Robbie
Vida Press


Pinta „arklio uodegėlė“ 


Prašmatni, elegantiška ir paprasta, ši šukuosena yra tobula pavasario vestuvių svečių šukuosena. Banguoti plaukų galiukai, kaip kad Zendaya šukuosenos pavyzdyje, užbaigia tobulą išvaizdą.


Zendaya
Zendaya
Vida Press90-ojo dešimtmečio stiliaus „arklio uodegėlė“


Ši šukuosena yra įkvėpta pačios „arklio uodegėlės“ karalienės, atlikėjos Arianos Grande. Tiesiog susirišusi „arklio uodegėlę“ pariesk galus, kad įgautum 90-ojo dešimtmečio stilių.Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press


Pabanguota „arklio uodegėlė“ 


Aktorės Constance Wu „arklio uodegėlė“ yra su subtiliomis bangomis. Nenuostabu, kad pasirodžius jai viename oficialiame renginyje ją su šia šukuosena ir geltona suknele žmonės ją lygino su Belle iš „Gražuolė ir pabaisa“. Iš tiesų, pabanguota „arklio uodegėlė“ atrodo itin romantiškai bei subtiliai.


Constance Wu
Constance Wu
Vida Press


Padabinta kaspinu „arklio uodegėlė“ 


Pagražink savo „arklio uodegėlės“ šukuoseną padabinusi ją kaspinu ar lankeliu. Aktorė Chloë Sevigny demonstruoja mums, kaip tai daroma. Jos tiesius plaukus išskiria masyvus kaspinas, pagyvinantis įvaizdį.


Chloe Sevigny
Chloe Sevigny
Vida Press


Masyvia gumele padabinta „arklio uodegėlė“ 


Šis linksmas plaukų aksesuaras primena 80-ųjų ir 90-ųjų stilių. Pavyzdžiui, modelis Hailey Bieber tokią šukuoseną rinkosi per vieną iš mados renginių. Tokia šukuosena atrodo žaismingai, valiūkiškai ir yra itin tinkama pavasariui.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis