Koks plaukų skyrimas tinka labiausiai? Pasufleruos veido forma

Tikriausiai žinai, jog plaukų skyrimas yra vienas svarbiausių elementų, siekiant suformuoti gražią ir tau tinkančią šukuoseną. Todėl labai svarbu pasirinkti tokį skyrimą, kuris tiktų pagal veido formą.

Imk pavyzdį iš garsiausių pasaulio žvaigždžių - jos puikiai žino, kas joms tinka ir skyrimą profesionaliai pritaiko pagal savo veido formą. Pažiūrėk ir tu! Gal kils idėjų naujai šukuosenai?


Skyrimas centre


Kai plaukų skyrimas yra skiriamas per vidurį, optiškai veidas yra paplatinamas. Todėl skyrimas plaukų centre puikiai tinka ovalesnio veido merginoms. Tik nereikėtų plaukų stipriai prispausti prie veido - palik sruogas iš abiejų skyrimo pusių laisvai krentančias. Prie tokios šukuosenos rinkis laisvą kuoduką arba susirišk plaukus į arklio uodegėlę.


Olivia Palermo
Olivia Palermo
Vida Press


Įstrižas skyrimas


Toks skyrimas plaukus padaro puresnius ir suteikia jiems apimties. Be to, labai švelnina veido bruožus, todėl puikiai tinka toms, kurių veido forma yra kampuota. Tiesa, jei nesi įgudusi, tokį plaukų skyrimą pasidaryti nėra lengva, todėl pirmiausia paprašyk savo kirpėjos, jog ši skyrimą tinkamai suformuotų, o vėliau galėsi jį pasidaryti pati.


Emma Stone
Emma Stone
Vida Press


Skyrimas vienoje pusėje


Tokį skyrimą dažnai renkasi merginos, kurios nori sušvelninti griežtus veido bruožus - labai ryškius skruostikaulius ar išsikišusį smakrą. Toks skyrimas nukreipia dėmesį nuo minėtų veido dalių. Be to, toks skyrimas labai puikia tinka apvalesnio veido merginoms, nes optiškai lieknina veidą. 


Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press


Be skyrimo (plaukai sukelti viršuje)


Toks plaukų skyrimo tipas priskiriamas šukuosenoms, kai plaukai yra keliami į viršų. Vertėtų atminti, jog tokia šukuosena labai tinka pailgo veido merginoms. Ši šukuosena veidą ilgina, todėl tinka ir apvalaus veido merginoms.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis