6 gudrūs būdai, kaip kuo greičiau atsiauginti ilgus plaukus

Pavasaris jau čia, o tavo plaukai trumpučiai, silpni, galiukai trupa? Pavydžiai žvelgi į ilgaplaukių nuotraukas ir svarstai, kaip joms pavyko užsiauginti tokius ilgus plaukus?

Ne paslaptis, plaukų grožį 50 proc. lemia genetika, tačiau likę procentai - atidžios plaukų priežiūros rezultatas. Norėdama kuo greičiau atsiauginti plaukus, pasitelk specialistų patarimais:


Išsaugokite juos tokius, kokie yra šiuo metu. Norint atsiauginti plaukus, visų pirma reikia apsaugoti jau turimą ilgį. Visada naudokitės apsauga nuo karščio. Jei naudojate plaukų tiesinimo ar garbanojimo žnyples, rinkitės itin stiprią apsaugą nuo karščio, kad plaukai būtų kuo mažiau žalojami. Žnyples įkaitinkite kuo mažiau – nebūtina jungti jų visu pajėgumu.


Stipriai neveržk plauk . Mėgsti susikelti plaukus? Patariama rišti ar segti juos kuo laisviau. O jei miegi susikėlusi plaukus ir susirišusi juos į mazgą, stilistas pataria plaukus rištis kojine, kuri labiau tausos plaukus, nei paprasta virvutė ar gumelė. Norėdama susisukti kuodą, nenaudok metalinių segtukų, verčiau rinkis smeigtukus.


Vos vos pakirpk plaukų galiukus. Paradoksaliausia auginant plaukus yra tai, kad norėdama, kad jie ataugtų, turėsi juos reguliariai pakirpti. Nukirpus senus, išsišakojusius galiukus, plaukai auga sveikesni, labiau spindintys. Tik labai svarbu kirpėjui ar plaukų stilistui paaiškinti, kad nori atsiauginti plaukus, ir tau tereikia tik pakirpti galiukus – kitaip iš salono išeisi ašarodama dėl per daug nurėžtų plaukų.Plaukai
Plaukai
Shutterstock nuotr.Įtrauk į mitybą kuo daugiau baltymų. Plaukų augimą paspartina daug baltymų turintis maistas. Kadangi baltymas yra statybinė plaukų medžiaga, kuo daugiau baltymų valgysi, tuo daugiau plaukų užaugs. Be to, plaukams labai svarbi geležis – jei jos trūksta, plaukai gali pradėti slinkti ir augti silpnesni, todėl patartina valgyti daugiau liesos mėsos: kiaulienos, jautienos ir žuvies. O jei esi vegetarė, geležies gali gauti valgydama mineralais praturtintus dribsnius, sojas, įvairias sėklas, špinatus ir lęšius. Plaukų augimą skatina ir tamsios žalialapės daržovės. Rytais labai sveika suvalgyti daug baltymų turinčio maisto, pvz., kiaušinį ar avokadą.


Ne alkoholiui, taip haliuronui. Produktai su hialurono rūgštimi padeda atkurti nualintų plaukų struktūrą ir suteikia jiems glotnumo. Jei tavo plaukai garbanoti, gilaus poveikio priemones naudok kartą per savaitę ir venk plaukų lako, kurio sudėtyje yra alkoholio, nes jis dar labiau išsausins plaukus.


Išmok tinkamai trinkti galvą. Norint turėti ilgus plaukus, labai svarbu tinkamai trinkti galvą ir pašalinti užteršimų likučius. Rekomenduojama rinktis šampūnus su antioksidavimo technologija – ši nauja technologija turi ne tik gilaus galvos odos ir plaukų valymo poveikį, bet ir padeda atsikratyti ant plaukų susidariusių vario sankaupų, o tai savo ruožtu sumažina oksidacijos (aplinkos) žalą plaukams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis