Grožio pamokos, kurių galime pasimokyti iš aktorės Angelina Jolie

Aktorė Angelina Jolie ne veltui tituluojama viena gražiausių pasaulio moterų. Gamta jai dovanojo tobulus veido bruožus, bet ir neįtikėtiną charizmą. Viešumoje ji visuomet atrodo rafinuotai ir elegantiškai. Angelina dalinasi savo grožio paslaptimis, kurios gali pagelbėti kiekvienai iš mūsų atrasti savyje moteriškumą.

Vertink paprastumą. Angelina neapkrauna veido sunkiomis makiažo priemonėmis - priešingai, vertina natūralumą. Kasdienai garsi moteris renkasi lengvos, švelnios tekstūros dekoratyvines veido priemones. Angelina mėgstamiausios - lengvos, skystos tekstūros emulsijos. Kuomet keliauja į renginius, Angelina keri ryškesniu makiažu, tačiau parėjusi namo kruopščiai nusiplauna makiažo likučius ir stengiasi intensyviai pridrėkinti odą.


Dailūs antakiai keičia viską. Angelina negalėtų išsiversti be vizito pas kosmetologę - būtent todėl jos antakiai vsiuomet sutvarkyti ir įgavę formą. Beje, antakių madų Angelina nesivaiko, mat žino, kokia forma jai labiausiai tinka.
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida PressBe apsaugos nuo saulės - niekur. Angelina prieš išeidama į gatvę visuomet veidą patepa maitinamuoju kremu su stipria SPF apsauga. Ji žino, jog tiesioginiai saulės spinduliai neigiamai veikia odą - ją sausina, skatina ankstyvąsias raukšles ir gali palikti pigmentines dėmes.


Drėkinimas svarbiausia! Angelina nuo pat paauglystės nesiskira su drėkinamuoju kremu. Aktorė žino - svarbiau ne kiekybė, o kokybė, todėl visuomet investuoja į kokybiškas, profesionalų vertinamas veido priežiūros priemones.Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida PressPopuliarusis veido valymo aparatas Clarisonic- Angelinos mylimiausias! Jis ne tik išvalo užsikimšusias poras, bet ir skaistina, lygina bei atšviežina veido odą. Angelina veido valymo procedūrą Clarisonicaparatu atlieka tiesiog namuose - dažniems vizitams pas kosmetologus jos įtemptame grafike sunkoka rasti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis