6 madingiausios manikiūro technikos 2023 m. pavasariui

Tinkamas, dailus manikiūras - kiekvienos merginos ar moters vizitinė moters. Tad tinkamas manikiūras yra tokia pat svarbi įvaizdžio dalis kaip ir apranga, makiažas ar šukuosena. O koks manikiūras 2023 metais bus madingiausias?

Sviestinis geltonas atspalvis


Modelį Hailey Bieber galima tituluoti tikra manikiūro tendencijų prognozuotoja. Ji ir vėl ką tik pademonstravo manikiūrą, kurį šiandien kopijuoja daugybė pasaulio merginų. Sviestinis geltonas atspalvis, kurį H. Bieber nagams parinko jos manikiūrininkė Zola Ganzorigt, „glazūruotos spurgos“ manikiūro tendencijos kūrėja, puošė ilgus migdolo formos H. Bieber nagus. Triukas, užtikrinantis tokį manikiūro atspalvį - būtina įsitikinti, kad atspalvis būtų labiau pastelinis ir citrininis, o ne neoninio atspalvio. Atspalvis, kuris tinka tiek šiltiems, tiek ir tamsesniems odos atspalviams, geriausiai išgaunamas manikiūro salone. Tad norėdamos nagus papuošti sviestiniu geltonu atspalviu, nepamirškite apsilankymo pas nagų dailės techniką.View this post on Instagram

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)


Spalvingo prancūziško manikiūro tendencija


Spalvingo prancūziško manikiūro tendencija sugrįžo ir yra ryškesnė nei bet kada. Daugelis manikiūro salono klientų renkasi šią linksmą ir žaismingą nagų dizaino tendenciją. Pasirinkite vien atspalvį visam manikiūrui arba pasinaudokite visomis mėgstamomis spalvomis, kad būtų linksmiau.
Skirtingos nagų spalvos


Skirtingos nagų spalvos - dar viena ryški šiltojo sezono manikiūro tendencija. Ji atrodo itin žaismingai ir mielai, todėl pagyvins net ir patį niūriausią įvaizdį. Derink tokį manikiūrą prie stilingų rankos aksesuarų ir susikurk nepakartojamą stilių.
Širdelių nagai


Šie nagai su širdelėmis, įkvėpti „The Powerpuff Girls“ ir „Gen Z“ mėgstamiausio telefono dėklo, šiandien pasirodė visur. Ryškiai raudonos ir rožinės spalvos širdelės - pats puikiausias pasirinkimas, norint sukurti žaismingą ir romantišką įvazidį.

Amerikietiškas manikiūras


Per manekenės Nicola Peltz vestuves su Brooklyn Beckham manikiūrininkas Tom Bachik papuošė Nicola Peltz nagus 9-ojo dešimtmečio įkvėptu amerikietišku manikiūru. Ši manikiūro technika labai panaši į prancūzišką manikiūrą, bet jo stilius švelnesnis. Tai aktuali šiandienos manikiūro tendencija.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis