Populiariausią 2023 m. pavasario sezono manikiūrą ir vėl padiktavo Hailey Bieber

Modelį Hailey Bieber galima tituluoti tikra manikiūro tendencijų prognozuotoja. Ji ir vėl ką tik pademonstravo manikiūrą, kurį šiandien kopijuoja daugybė pasaulio merginų.

Sviestinis geltonas atspalvis, kurį H. Bieber nagams parinko jos manikiūrininkė Zola Ganzorigt, „glazūruotos spurgos“ manikiūro tendencijos kūrėja, puošė ilgus migdolo formos H. Bieber nagus. „TikTok“, „Reels“ ar net vietiniame nagų salone tikrai matei Hailey Bieber glazūruotų spurgų nagų tendenciją. Hailey Bieber glazūruotos spurgos manikiūras - tai perlamutrinis vaivorykštinis manikiūras, gaunamas padengus šviesiu neutraliu gelio pagrindu ir vėliau padengus nagą chromo pudra.Šis manikiūras praėjusią vasarą buvo pati karščiausia nagų dailės technika, kuriai neatsispyrė ne tik paprastos merginos, bet ir pasaulinio lygio žvaigždės.


Vis dėlto šio pavasario manikiūro spalva nr. 1 - sviestinis geltonas atspalvis. Triukas, užtikrinantis tokį manikiūro atspalvį - būtina įsitikinti, kad atspalvisbūtų labiau pastelinis ir citrininis, o ne neoninio atspalvio. Optimistiški ir ryškūs atspalviai, kuriuos verta išbandyti, yra OPI nagų lakas in One Chic Chick arba Essie Original Nail lakas in All Fun & Games.


Atspalvis, kuris tinka tiek šiltiems, tiek ir tamsesniems odos atspalviams, geriausiai išgaunamas manikiūro salone. Tad norėdamos nagus papuošti sviestiniu geltonu atspalviu, nepamirškite apsilankymo pas nagų dailės techniką.

Ką manai apie šį manikiūrą?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis