Madingiausi 2023 m. pavasario sezono plaukų atspalviai

Svajoji paryškinti arba kardinaliai pakeisti plaukų spalvą? Pavasaris tam - tinkamiausias laikas. Juk norisi atsinaujinti garderobą, gyvenimo būdą, pamatyti naujų dalykų ir tiesiog mėgautis vis šylančiu oru. O nauja plaukų spalva tik sustiprins gerą tavo nuotaiką!

Sviestinė blondinė


Kai pereiname į šiltesnį orą, norisi plaukus pašviesinti. „Sviestinė blondinė“ yra šiltesnis tonas, kuris gerai atrodo prie daugybės odos atspalvių. Ši plaukų spalva suteikia romantišką, jaukią išvaizdą. Šią spalvą geriausiai išgauti, kai plaukai yra natūraliai šviesūs. Kalbant apie atspalvio išlaikymą, būtina nenaudoti purpurinio šampūno ir į plaukų plovimo primones įpilti maitinamojo plaukų aliejaus, kuriuo siekiama suteikti blizgesio ir drėgmės nepanaikinant šilto atspalvio.


Skirtingų atspalvių plaukai


Skirtingų atspalvių plaukai, dar kitaip vadinami Dvynių plaukais yra nauja tendencija, dėl kurios kvaišta daugelis grožio mylėtojų. Ši grožio tendencija - itin įdomi. Užuot pasirinkusi tik vieną plaukų spalvą, turėsi dvi! Galima rinktis iš begalės spalvų derinių. Galbūt norėsi sukurti mėlynos ir žalios spalvos duetą, kad pademonstruotum šaltus atspalvius, arba rožinės ir violetinės spalvos, kad šukuosena taptų labiau žaisminga.Įdomus derinys būtų vario ir raudonos spalvos derinys, nes vario atspalviai šiuo metu išgyvena savo svarbiausią akimirką. Be to, šie atspalviai nėra pernelyg nutolę nuo natūralių spalvų.


Bronzinio medžio atspalvis


Šių metų mados savaitėse dominavo rudos spalvos atspalviai, o dizaineriai, tokie kaip Chloé, Chanel ir ACNE Studios, demonstravo bronzinio medžio atspalvio universalumą ir sodrumą. Bronzuota mediena yra subtilaus spalvų derinio mišinys. Karameliniai atspalviai yra maišomi su tamsesniais neutraliais tonais, besitęsiančiais per visus plaukus. Spalva atrodo sodri ir prabangi.„Texture tension“


Tai naujausia dažymo technika, suteikianti plaukams apimties iliuziją. „Texture tension“ technika dažytų plaukų efektas dar vadinamas „spalvų lietumi“ (ang. raincolor). Pavyzdžiui, sukuriami žvilgantys aukso ir rudos spalvos kontrastai, kurie lyg lietaus lašai atspindi šviesą.

Pilka blondinė


Pilka spalva jau senokai nekelia asociacijų su blankia pelyte. Ši sezoną šviesiaplaukėms rekomenduojami šaltesni atspalviai, kurie yra itin madingi, tiesa, tinkantys ne visoms. Pilkšvai šviesi spalva labiau dera turinčioms šviesesnį veido odos atspalvį, todėl jei esi būtent tokia, tikrai verta paeksperimentuoti ir išmėginti. Jei manai, jog pilkšvi atspalviai atrodo nykiai, pritaikyk ryškesnį makiažą ar spalvingesnį aprangos derinį.


Šiltas medaus atspalvis


Šaltuoju sezonu nenorinčioms palikti užmarštyje vasaros, verta prisiminti šiltesnius atspalvius. Tos, kurias gamta apdovanojo „purvinos blondinės“ plaukų atspalviu, gali trumpam užmiršti reguliarų plaukų dažymą. Natūralus, šiltas medaus atspalvis dera prie daugelio odos bei veido atspalvių, be to, tai geriausia „tarpinė stotelė“ tarp tamsiaplaukės ir šviesiaplaukės. Negali apsispręsti? Rinkis viduriuką!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis