Žaismingoji 2023 m. plaukų dažymo tendencija: skirtingų atspalvių plaukai

Skirtingų atspalvių plaukai, dar kitaip vadinami Dvynių plaukais yra nauja tendencija, dėl kurios kvaišta daugelis grožio mylėtojų.

Ši grožio tendencija - itin įdomi. Užuot pasirinkusi tik vieną plaukų spalvą, turėsi dvi! Galima rinktis iš begalės spalvų derinių. Galbūt norėsi sukurti mėlynos ir žalios spalvos duetą, kad pademonstruotum šaltus atspalvius, arba rožinės ir violetinės spalvos, kad šukuosena taptų labiau žaisminga.Įdomus derinys būtų vario ir raudonos spalvos derinys, nes vario atspalviai šiuo metu išgyvena savo svarbiausią akimirką. Be to, šie atspalviai nėra pernelyg nutolę nuo natūralių spalvų.


Paprasčiausias būdas sužibėti dvispalviais plaukais yra palikti pusę galvos natūralaus atspalvio plaukų, o kitą pusę pašviesinti. Arba jei tavo plaukai pilki arba šviesūs, galima tiesiog nudažyti vieną pusę ruda arba juoda spalva. Variantų begalė! 


Kad tokie plaukai būtų sveiki ir gyvybingi, plaunant geriau naudoti šaltą vandenį. Taip yra todėl, kad esant ledinio vandens temperatūrai, plaukų spalva neišbluks. Giliai kondicionuojanti procedūra, pavyzdžiui, itin plaukus drėkinanti kaukė, padės išlaikyti plaukus sveikus. Būtų šaunu, kad kaukės sudėtyje būtų baltymų, saulėgrąžų aliejaus ir pieno rūgšties, kad sustiprintų ir drėkintų plaukus.


Keletas pavyzdžių, kaip sužibėti skirtingų atspalvių plaukais:
View this post on Instagram

A post shared by The Hairdresser Journal - LI (@thehairdresserjournal)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis