Per 7 dienas plaukus paauginanti kaukė - tik turėk kantrybės!

Ko tik merginos nedaro, jog plaukai greičiau augtų, labiau spindėtų bei žvilgėtų. Vis dėlto vienas iš geriausių būdų plaukams auginti - naminės kaukės, po kurių panaudojimo plaukai ne tik paauga keliais centimetrais, bet ir tampa nuostabiai žvilgūs.

Ilgakasės mums pakuždėjo - yra viena kaukė, kuri ne tik skatina plaukų augimą, bet ir plaukus glotnina, švelnina. Į kaukės sudėtį įeinantis kiaušinis bei bananas plaukus stiprina, o jose esantys vitaminai priverčia plaukus sparčiau augti.

Tik viena sąlyga - kaukę vertėtų tepti septynias dienas iš eilės, tik tuomet sulauksi trokštamo efekto. Jei pasiryžti šiam būdui, tuomet skaityk toliau.

Štai, kokių kaukės ingredientų tau reikės:

1. Vienas bananas

2. Vienas kiaušinis

3. Vienas valgomasis šaukštas medaus

4. Pusė stiklinės tamsaus alaus

Shutterstock nuotr.

Supilk visus šiuo ingredientus į plaktuvę ir gerai išplak.

1. Gauta mase ištepk visą galvą, daugiausiai dėmesio skirdama plaukų šaknims ir galiukams. Kad nieko aplinkui neišteptum, galvą susuk į rankšluostį.

2. Palik šią kaukė valandai ar dviem. Jeigu nori, gali netgi užsidėti dušo kepuraitę ir palikti ją visai nakčiai.

3. Išsiskalauk galvą or išplauk plaukus taip, kaip visada darai.

4. Naudok šią plaukų kaukę kasdien septynias dienas iš eilės.

Žinoma, kad bus sunku rasti laiko užsiimti tuo kasdien septynias dienas iš eilės, tačiau garantuojame, kad tau tikrai patiks tai, ką ši kaukė suteiks tavo plaukams, be to, jie pailg! Pastebėsi skirtumą jau po pirmosios dienos.

Tavo plaukai taps stipresni, minkštesni ir ims labiau blizgėti. Po septynių dienų pastebėsi, kad tavo plaukai iš tikrųjų tapo stipresni, o paaugs jie net keliais centimetrais ! Po to, kai pakartosi šią kaukę septynias dienas iš eilės, toliau kartok ją tik kartą per savaitę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis