KONKURSAS BAIGĖSI. Dalyvauk PANELĖS ir IMPULS projekte: dalyvėms atiteks 3 mėn. treniruotės su konsultacijomis, NIKE prizai ir fotosesija žurnale!

Kuri iš mūsų atėjus naujiems metams neprisižadame sveikiau gyventi, pradėti sportuoti ir rūpintis savo sveikata? Deja, naujametinius pažadus vykdo tik maža dalis. Pritrūksta valios, stinga energijos, vis apima tingulys... Pats metas padaryti galą nesibaigiantiems pažadams ir pagaliau imtis veiksmų. Pildyk anketą ir tapk unikalaus PANELĖS bei IMPULS projekto dalimi!

Konkursas baigėsi. Nugalėtojomis išrinktos Justė Stančikaitė ir Gintarė Norutė. Sveikiname! Nuo vasario mėnesio portale www.panele.lt stebėk šių merginų pokyčius ir kelią išsvajoto kūno link!

Sėdėti ant sofos nevalia! Tik atkaklus darbas gali padėti pasiekti trokštamą figūrą. Norėtum padailinti savo kūno formas ir pagaliau įtilpti į savo išsvajotuosius džinsus? O gal pavargai nuo XS dydžio drabužių ir negali iš galvos išmesti svajonių apie stangrų kūną?

Dalyvauk IMPULS ir PANELĖS projekte, kuriame net dvi merginos turės galimybę laimėti trijų mėnesių treniruotes IMPULS sporto klube. Merginos sportuos su trenerių pagalba ir sieks geriausių rezultatų. Be to, joms atiteks NIKE apranga ir sportiniai bateliai, kad treniruotės visada būtų stilingos ir spalvotos!

O kur dar fotosesija PANELĖS žurnale, asmeninis dienoraštis iš treniruočių www.panele.lt ir galimybė laisvai talpinti savo įspūdžius PANELĖS Instagram paskyroje. Aštrink plunksną ir būk pasiruošusi rašyti savo įspūdžius asmeniniame tiklaraštyje. Be to, tikimės, jog tiesiog dievini fotografuotis, nesvarbu, esi su vakariniu makiažu ar tik grįžusi iš treniruotės!

Tau tereikia užpildyti anketą apačioje ir nepamiršti įkelti dviejų fotografijų, kurios atspindėtų tavo asmenybę. Galbūt kaip tik šį pavasrį tau lemtą neatpažįstamai pasikeisti?

ANKETŲ SIUNTIMAS SUSTABDYTAS. AČIŪ DALYVAVUSIOMS!

Konkurso taisykles rasi ir sausio žurnale PANELĖ.

Su atrinktomis merginomis asmeniškai susisieksime jau sausio 21 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis