„Modelio skruostikauliai“: naujausia „TikTok“ grožio tendencija

„Modelio skruostikauliai“ yra kontūrinio makiažo tendencija, pamažu užvaldanti „TikTok“ platformą.

Kadangi mes visi esame susipažinę su kontūrinio makiažo menu ir kaip makiažo meistrai sugeba sukurti pavydėtiną kaulų struktūrą – net jei tu negimęs su ja – dėka makiažo apgaulės.


Vis dėlto, anot „TikTok“, atsirado naujas skruostikaulių makiažo modelis. „TikTok“ vartotoja @sarahssuperspa pirmoji parodė savo sekėjams šį genialų naują makiažo patarimą. 


Vaizdo įraše ji sako: „Iš tiesų kontūrą reikėtų paryškinti jau po skruostikauliu, o tada prie žandikaulio šono patepti skruostikaulio vietą makiažo priemone. Svarbu, kad po skruostikauliu susidarytų šešėlis. Reikia sukurti šešėlį žandikaulio srityje. Na, o dabar pridėkite šiek tiek maskuojamojo kremo virš savo kontūro, kad skruostikaulių sritis išryškėtų“, - sako ji. Ji taip pat teigia, kad, jei norite, galite pridėti šiek tiek pudros, kad dar labiau pašviesintumėte skruostikaulį.

Vaizdo įraše, kuris surinko daugiau nei 700 komentarų, gerbėjai greitai pasveikino šią makiažo gudrybę. Vienas rašė: „Aš nežinojau, kad reikia kontūruoti VIRŠ skruostikaulių linijos“. 


Kitas pasakė: „TAIP!! Kodėl žmonės kontūruoja po savo skruostikauliais, šis metodas daug geresnis“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis