Šaltojo sezono plaukų atspalvis nr. 1 - „targaryen blonde“: įkvepė serialas „Drakono namai“

„Targaryen Blonde“ yra plaukų dažymo darbas, puikiai žinomas HBO serialo „Drakono namai“ gerbėjams.

„Targaryen Blonde“ žinoma, yra nuoroda į Targaryen šeimą, žinomą dėl savo ledinių šviesių plaukų. Šis atspalvis atgijo po „Drakono namai“ premjeros. Kai ekrane pasirodė Targaryen šeimos nariai, nenuostabu, kad ši spalva įsitvirtino socialinėje žiniasklaidoje.


Naujas „TikTok“ filtras įkvėpė šio serialo gerbėjus nusidažyti plaukus tokia pačia spalva, o grotažymė #targaryenblonde šiuo metu platformoje yra peržiūrėta 1,9 milijardo peržiūrų. Šia plaukų spalva plaukus nusidažė ir kai kurios mūsų mėgstamos įžymybės: Megan Fox, Kim Kardashian ir Ariana Grande. Būtent jos neseniai nusidažė plaukus platinine spalva.


Tiems, kurie nėra susipažinę su šia spalva, garsenybių koloristė Jenna Perry, dirbusi su tokiomis žvaigždėmis kaip Kendall Jenner ir Bella Hadid, sako „Targaryen blondinė yra paprasčiausia balta blondinė". „Tai tokia pati nekalčiausia blondinė, kokia tik gali būti“. Savaime suprantama, natūralioms blondinėms tokį stilių pasiekti bus lengviausia. Koloristė Ashleigh Marie atspalvį vadina „baltu atspalviu“, tačiau sako, kad tai gali būti „tiesiog paryškinanti spalva, jei jau natūraliai esate blondinė“. Nepriklausomai nuo jūsų plaukų spalvos, labai rekomenduojama, kad šį dažymą atliktų profesionalas, nes atspalvį sunku išgauti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis