„TikTok“ vartotojai eina iš proto dėl „netikrų duobučių“ tendencijos: kaip ją atlikti namuose?

„TikTok“ kone kiekvieną sekundę atsiranda įvairių grožio patarimų ir tendencijų.

Šiuo metu šioje socialinėje platformoje karaliauja „netikros duobutės“ (angl. „fake dimples“). Ši grožio koncepcija gana paprasta: reikia atkurti mažus įdubimus skruostuose, kad papildytumėte savo veido struktūrą.


Ši žavinga išorinė savybė dažnai sušvelnina veidą: Jennifer Garner ar Mirandos Kerr šypsenos yra puikus pavyzdys. Dėl papildomos šilumos ir išraiškingumo įdubimai tapo itin geidžiami.


Dėl naujos paprastos gudrybės, sukėlusios entuziazmo bangą „TikTok“ tinkle su beveik 37 milijonais peržiūrų, kiekvienas gali pasipuošti „netikromis duobutėmis“.@serenalakkiss

Replying to @nella Dimples are the cutest🥺 #insecurities #makeuptrend

♬ Stressed Out - 𓆩♡𓆪Kaip sukurti „netikras duobutes“? Šis triukas stebėtinai paprastas: tam reikia tik maskavimo priemonės. Pirmiausia susiraski skystą maskuojamąją priemonę, keliais atspalviais tamsesnę nei tavo natūralus odos atspalvis. Tada nubrėžki dvi suapvalintas mikrokreives abiejose burnos pusėse, kur natūraliai būtų tavo skruostų įdubimai.


Štai ir viskas! Dėl švelnaus kontūravimo, dirbtiniai įdubimai atskleidžia veido šešėlius, todėl galima smagiai juos atkurti ant skruostų ar smakro. Dar vienas triukas?


Paryškinki „netikrų duobučių“ šešėlį tamsiu lūpų pieštuku, kad pridėtum gylio ir gautum dar natūralesnį rezultatą. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis