10 šukuosenų idėjų šių metų Helovino šventei

Tinkama šukuosena - vienas svarbiausių Helovino įvaizdžio elementų. Peržvelk šias puikias Helovino šukuosenų idėjas - jos tokios šaunios, kad pritaikius kurią nors iš šių idėjų, nereikės ir brangaus Helovino kostiumo ar idealaus helovininio makiažo. Metas atsiraitoti rankoves!

Baugusis netvarkingasis kuodukas


Viskas, ko tau tikrai reikia norint sukurti šukuoseną Helovino tema, yra keletas šios šventės tematiką atitinkančių aksesuarų, tokių kaip šie netikri vorai. Kad netvarkingas kuodukas išsilaikytų vietoje, prieš formuodama šaknis ir galus lengvai papurkški plaukus tekstūruojančiu purškalu.

Harlės Kvin inspiruota šukuosena


Šiai Helovino šukuosenai nereikia jokių rekvizitų ar aksesuarų, todėl ji puikiai tinkama visiems, planuojantiems savo išvaizdą Helovino vakarėliui. Padalink savo plaukus į dvi dalis, apipurkški jas rausvais ir mėlynais laikinais plaukų dažais, tada suvynioki plaukus į šiuos mielus plaukų kuodukus. Baigdama šukuoseną supurkški plaukų galiukus plaukų laku, kad juos tvirtai surištum.


Šukuosena su... užtrauktuku


Užtrauktuko dalis yra toks paprastas būdas pridėti kraupulį keliantį akcentą savo Helovino šukuosenai. Be to, dvi kasytės, surištos į žemą kuoduką, suteikia šukuosenai tikrai rafinuotą išvaizdą. Peržiūrėki šukuosenos formavimo pamoką su užtrauktuku, kad padėtum užbaigti visą stilių.Trečiadienės šukuosena


Ši Adamsų šeimynėlės herojės Trečiadienės šukuosena yra legendinė Helovino šukuosena, kurią padaryti labai paprasta. Paskirstyki plaukus per vidurį, tada suriški iš abiejų pusių per ausis (įsitikink, kad jie kabo ant pečių priekio, kad šukuosena būtų kuo „trečiadieniškesnė“).

Šukuosena su šikšnosparniais


Leisk pasireikšti netikriems šikšnosparniams šioje labai mieloje Helovino šukuosenoje. Tai labai paprasta išvaizda – taigi, jei esi pakviesta į paskutinės minutės Helovino vakarėlį, ši šukuosena puikiai tinkama, kad sukurtum greitą ir efektingą įvaizdį.
View this post on Instagram

A post shared by Creative Colorist (@tiffanymhair)


Helovininė arklio uodegėlė


Žemos arklio uodegos yra neįvertintos, o ši Helovino šukuosena įrodo, kokios mielos jos gali būti. Surišk plaukus į glotnų žemą kuoduką, tada naudodama oranžinius ir juodus prisegamus plaukų aksesuarus, apvynioki arklio uodegelę taip, kad šukuosena būtų standi. Papuoški savo plaukų užpakalinę dalį norimais plaukų papuošimais.

Užtrauktukas priekyje


Užtrauktukas priekinėje plaukų dalyje yra patikimas būdas suteikti šiurpią Helovino nuotaiką. Derinkite šukuoseną su vaiduoklišku makiažu. Ir dar geriau: šią Helovino šukuoseną gali padaryti ant ilgų ir trumpų plaukų.
Ledo karalienė


Šią šaltumu alsuojančią Helovino šukuoseną daug lengviau sukurti nei atrodo. Viskas, ko tau reikia, yra baltas plaukų lakas ir šiek tiek plaukų blizgesio, kad susidarytų ledo karalienės vertos apšalusios šaknys.
Marijos Antuanetės šukuosena


Jei turite daug purškiamų plaukų lakų, gali pasiekti plaukų apimtį iki dangaus, kurios reikia Marijos Antuanetės įkvėptai išvaizdai. Naudoki garbanojimo priemonę, kad sukurtum keletą veidą įrėminančių bangelių, o užbaiki įvaizdį keletu plaukų aksesuarų.
View this post on Instagram

A post shared by @xodeirdrexo


Šukuosena su kaspinėliais


Jei nori, kad šiais metais tavo Helovino įvaizdis atrodytų mielas ir paprastas, pabandyk pridėti keletą oranžinių ir juodų kaspinėlių. Įrišk juosteles į plaukus ir tada, kai jas įriši, ištrauk juosteles iš abiejų pusių, kad atkurtum šią mielą Helovino šukuoseną.
View this post on Instagram

A post shared by Marjut | Braid baker (@lettileipuri)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis