10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš prisiauginant blakstienas

Planuoji prisiauginti blakstienas? Šiuos keletą svarbių dalykų turėtum įsidėmėti.

Atvyk į blakstienų priauginimo procedūrą nepasidažiusi


Jei būsi su makiažu, blakstienų meistrui bus sunku priauginti blakstienas, todėl nebus sklandžiai užbaigtas darbas. Reikia vengti: blakstienų tušo, vandeniui atsparaus akių makiažo, riebios odos priemonių ir paakių kremo. Iš esmės visko, kas trukdytų klijams. Taip pat negalima blakstienų sušlapinti 24 valandas po seanso, nes klijai turi visiškai išdžiūti.


Tai nėra trumpa procedūra


Blakstienų priauginimas užtrunka ilgai (iki dviejų valandų!), ypač jei ketini papildyti blakstienas, nes prieš dengiant naują blakstienų rinkinį reikės pašalinti daug esamų priauginimų ir nuvalyti blakstienas. Tad savo laiką reikėtų paskirstyti logiškai ir pasilikti vietos procedūrai. 


Rinkis blakstienų formą pati pagal poreikį


Kadangi kiekvienos akys yra skirtingos, reikia blakstienų, kurios atitiktų tavo akių formą, blakstienų ilgį ir gyvenimo būdą. Daugumoje blakstienų studijų yra pasirinkimų sąrašas, kuris padeda išsirinkti (nuo subtilių ir apvalių iki drąsiausių katės akis primenančių blakstienų).


Venk netinkamų blakstienų priauginimo tipų


Jei tavo blakstienos yra retos, kai kurie salonai gali pasiūlyti 3-D blakstienas, kurias sudaro trys suklijuoti plaukeliai, kad tavo akys atrodytų gilesnės. Venki jų – jos tik apsunkins tavo natūralias blakstienas ir sukels lūžinėjimą.


Neverta tikėti, kad blakstienų priauginimo iškrenta visos natūralios blakstienos


Tai mitas. Kokybiškai atliktas blakstienų priauginimas ir tinkama priežiūra namuose niekada nesugadins blakstienų. Priaugintos blakstienos, kaip ir tikrosios krenta periodiškai, kas 2 – 4 savaites, tik šią blakstienų regeneraciją po priauginimo lengviau pastebėti, nes krenta dirbtinos, didesnės ir storesnės blakstienos. 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš prisiauginant blakstienas
10 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš prisiauginant blakstienas
Shutterstock nuotr.
Žinok, kad blakstienos gali būti ne vien juodos


Šiais laikais yra daugybė skirtingų blakstienų priauginimo variantų, įskaitant rožines, žalias, oranžines ir mėlynas blakstienas, kurios ne tik pagyvins tavo natūralias blakstienas, bet ir suteiks smagios spalvos tavo kasdieniniam žavesiui. Galimybės yra neribotos.


Po procedūros iš pradžių jausiesi keistai


Prireikia dienos ar dviejų, kad priprastum prie priaugintų blakstienų pojūčio. Jos taip pat gali sutrikdyti tavo įprastą miegą. Taip pat tau gali tekti pakoreguoti savo odos priežiūros rutiną. Bendra taisyklė – vengti visko, kas per daug riebu - riebių kremų, prausiklių, serumų.


Reikia žinoti, kad reikės vengti kai kurių makiažo priemonių


Nors yra keletas „blakstienų pailginimui atsparių“ blakstienų tušų, rekomenduojama visiškai vengti tušo. Taip pat reikia vengti vandeniui atsparaus akių makiažo. Pašalinus jį, atsiras akis ir gali suminkštėti klijai. Rekomenduojama taip pat vengti birios pudros ar blizgančių akių šešėlių, kurie gali kauptis ant blakstienų šaknų.


Žinok, kad savo akims turėsi skirti nemažai dėmesio


Savo akims privalėsi skirti nemažai dėmesio. Kadangi jei neplauni akių srities taip kruopščiai, kaip įprastai, gali susikaupti likučių, ypač ties blakstienų linija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis