Pataria profesionalai: kaip namuose atlikti socialinėse medijose išpopuliarėjusį  „sirenos“ akių makiažą?

Graikų mitologijoje sirena yra gundymo simbolis.

Teigiama, kad jų jūros nimfų dainos yra tokios kerinčios, kad gali privilioti jūreivius į mirtį. Šiandien sirenos terminas tapo sinonimu moterų, kurios taip vilioja savo nuostabiu žavesiu. „TikTok“ ir kituose socialiniuose tinkluose žaibiškai išpopuliarėjęs „sirenos“ akių makiažas šiandien itin mėgstamas įvairaus amžiaus moterų, tarp jų ir įžymybių


Viskas prasidėjo prieš kelias savaites, kuomet makiažo specialistė Danielle Marcan sugalvojo šią frazę. Nuo tada #SirenEyes grotažymė surinko beveik 280 milijonų peržiūrų, įkvėpdama vartotojus prisiliesti prie savo „tamsaus moteriškumo“, kaip sako Danielle Marcan, ir šiek tiek paryškinti akis.


„Siren eyes“ makiažo tendencija jau daugelį metų išryškėjo ant raudonųjų kilimų - tokį makiažą demonstravo Zendaya ir Bella Hadid. „Tai toks rafinuotas, bet kartu paprastas klasikinio katės akies posūkis, ir man patinka tai, kad nuo subtilios aplikacijos galima pereiti prie intensyvesnio sparno. Šis akių makiažas pakelia, pailgina ir atveria akis“ - sako Danielle Marcan


Danielle taip pat pateikia keletą naudingų strategijų. „Toms, kurių akys yra mažesnės, blakstienų linijos centrą reikia paryškinti kūno spalvos akių pieštuku, kad dar labiau atvertumėte akis“, – sako ji ir pažymi, kad jos pasirinkimas yra smėlio spalvos atspalvio Chanel Le Crayon Claire. . „Jei jūsų akys yra arčiau viena kitos, švelniai užtepkite vidiniame akių kampe esantį plotelį ir užtepkite šampano akių spalvos šešėlių, kad paryškintumėte tą vietą ir sukurtumėte erdvės tarp akių iliuziją. Kad ištaisytumėte klaidas ir ištobulintumėte linijas, po ranka turėkite vatos tamponėlius ir buteliuką micelinio vandens“ - sako Danielle Marcan.


Na, o pačią liniją šone specialistė siūlo brėžti su itin smulkiu, plunksniniu akių pieštuku tam, kad būtų išgautas subtili ir rafinuota plunksnelė.


View this post on Instagram

A post shared by Makeup Artist | Lissa (@lissa.makeup.artist)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis