Madingiausias šios vasaros manikiūras: Hailey Bieber išpopuliarinta nagų dailės technika

Glazed Donut manicure (liet. glazūruotos spurgos manikiūras) - tai modelio Hailey Bieber inspiruotas manikiūras.


„TikTok“, „Reels“ ar net vietiniame nagų salone tikrai matėte Hailey Bieber glazūruotų spurgų nagų tendenciją. Paeškoki socialiniuose tinkluose hashtago #HaileyBieberNails ir tave akimirksniu užplūs daugiau nei 78 milijonai peržiūrų, kuriose pristatomi įvairūs modelio manikiūrai.
„Mellow Bar“ manikiūro salonas Niujorke netgi įtraukė „Hailey Bieber manikiūrą“ į savo paslaugų meniu. Taigi, kas yra Hailey Bieber glazūruotos spurgos manikiūro vinis, jūs klausiate? Tai perlamutrinis vaivorykštinis manikiūras, gaunamas padengus šviesiu neutraliu gelio pagrindu ir vėliau padengus nagą chromo pudra.


Galutinis rezultatas: tobulai skanios glazūruotos spurgos atspalvis. Ponios Hailey Bieber nagų meistrė Zola Ganzorigt, kuri taip pat dirbo su Kendall Jenner, Syndey Sweeney ir Precious Lee, pasidalijo visais patarimais ir gudrybėmis, kaip sukurti puikius glazūruotos spurgos nagus.
Kodėl ši nagų tendencija tokia populiari? „Ji skiriasi nuo įprastų žmonių chromuotų nagų, nes pagrindinė spalva yra tokia permatoma ir natūrali, kad tampa net savotiškai skani“, – sako manikiūro meistras. Tad viskas, ko reikia šiems nagams, yra plonas neutralaus atspalvio lako sluoksnis, padengtas chromo pudra, kad būtų blizgus. Z. Ganzorigt mėgstamiausia yra „OPI Tin Man Can Chrome Effects Mirror-Shine Nail Powder“ chromo pudra.
Išvaizdą užbaikite blizgančiu viršutiniu sluoksniu ir geliu. Jei vykstate į saloną, „Ganzorigt“ rekomenduoja pasiteirauti savo nagų technikos specialistės glazūruotos spurgos išvaizdos arba parodyti chromuoto manikiūro nuotrauką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis