Vieną populiariausių šiandienos šukuosenų tendencijų inspiravo legendinė aktorė Brigitte Bardot

Legendinė kino aktorė Brigitte Bardot yra nostalgiškų šukuosenų ikona 2022 m., nes jos įspūdinga išvaizda yra daugybės populiarėjančių šukuosenų stilių atskaitos taškas. Ir nesvarbu, ar tai būtų jos kirpčiukai, auksinės blondinės plaukų atspalvis ar tobulos bangelės.

Taigi nenuostabu, kad garsiosios aktorės inspiruota šukuosena taip paplito merginų bei moterų gretose. Po interneto platybes, o ypač po „TikTok“ platformą sklando vaizdo įrašas, kuriame demonstruojamas naujas plaukų kirpimas, kuris sujungia septintojo dešimtmečio žvaigždės veidą įrėminantį įvaizdį su kai kuriomis 90-ųjų šukuosenų tendencijomis. Ši šukuosena pasižymi daugybe iškarpymų, stulbinančiais plaukų šonais ir gundančiomis garbanomis.Brigitte Bardot
Brigitte Bardot
Vida PressVaizdo įrašo autorė - „TikTok“ narė Shay Sullivan net nesitikėjo, kad jos vaizdo įrašas sulauks daugiau nei trijų milijonų peržiūrų, o jai atliktą šukuoseną norės atkartoti tūkstančiai. Savo vaizdo įraše ji tiksliai atskleidė, ko prašė iš savo kirpėjos: „Man labai patinka ta dramatiška išvaizda. Anksčiau turėjau tiesius kirpčiukus, bet šį kartą labai norėjau, kad jie būtų labiau užriesto, todėl mano šukuosenų meistrė tiesiog patobulino plaukų formą ir padarė juos labiau pasvirusius“, - pasakojo Shay Sullivan.


„Atrodai tarsi iš 60-ųjų mados žurnalo. Graži!", - po vaizdo įrašu rašė komentatorius. „Brigitte Bardot kopija!", - rašė kitas.@shaysullivann

A little behind of scenes of this iconic haircut!! 😍

♬ Music For a Sushi Restaurant - Harry StylesKalbant apie šukuoseną, Sullivan taip pat suteikė savo sekėjams dar vieną patarimą, kaip visą dieną išlaikyti plaukus tankius ir purius. „Naudoju daug produktų! Plaukų putos yra mano mėgstamiausias produktas, o tada naudoju lengvos tekstūros purškiklį. Bet kiekvieno plaukai yra skirtingi", – rašė ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis