Mokslininkų teigimu, būtent ši moteris - gražiausia pasaulyje

JAV mokslininkai prieš keletą metų atliko mokslinį tyrimą, kurio metu buvo nustatytos „tobulo veido“ proporcijos, kurios leido sužinoti, kokia moteris yra gražiausia pasaulyje.

Būtent supermodelis Bella Hadid paskelbta gražiausia moterimi pasaulyje. Kol kas niekas šios manekenės dar neaplenkė - jos fiziniai duomenys idealūs. Jie net  94,35 proc. atitinka tobulumo bruožus.


Kuo remiantis buvo nustatyta, kad Bella grožis - tobulas? Paaiškėjo, kad Bella veido propocijos labiausiai atitinka senovės graikų tobulumo idealą. Jis apskaičiuojamas naudojantis matematikos formule „Golden Ratio of Beauty Phi“.


Apskaičiuojant tobulumą, buvo atidžiai įvertina Bella akių, antakių, nosies, lūpų, smakro, žandikaulio padėtis bei veido forma.Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Senovės graikai tikėjo, kad kuo arčiau žmogaus veido ar kūno santykis yra skaičiaus 1,618, žinomo kaip Phi, tuo žmogus yra patrauklesnis. Šią formulę taip pat dažnai naudojo Renesanso laikotarpio menininkai ir architektai. Na, o šiandien ši formulė pasitarnauja atliekant įvairias plastines operacijas.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis