10 Jennifer Lopez grožio patarimų, padedančių jai išlaikyti nuostabią išvaizdą

Jennifer Lopez tikrai žino jaunatviškos išvaizdos paslaptį. Kaip žvaigždei pavyksta atrodyti tokiai jaunatviškai? Atlikėja bei aktorė atskleidė slapčiausias savo grožio taisykles.

Jai itin svarbus grožio miegas


Nepaisant įtempto grafiko, Jennifer kažkodėl randa laiko miegui daugiau nei didžioji dalis žmonių. „Patarimas numeris vienas yra visada pakankamai išsimiegoti. Negaliu to nepabrėžti, – 2018 m. „InStyle“ sakė ji. „Miegu devynias ar 10 valandų, mažiausiai aštuonias“.


Ji geria daug vandens ir taisyklingai maitinasi


Jennifer mano, kad grožis prasideda iš vidaus. „Atsiprašau, kad kartojuosi, bet tai tikrai yra tiesa! Manau, kad geriant daug vandens ir vartojant daug šviežio maisto, galima išsaugoti savo jaunystę. Visa tai turi įtakos odos išvaizdai", - teigė ji.Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida PressJi negeria alkoholio ir nerūko


Galite retkarčiais pamatyti Jennifer vakarėlyje, bet niekada nepamatysite jos geriančios alkoholį ar rūkančios cigaretę. „Ji negeria, nerūko. Ji gyvena labai švarų gyvenimą", - 2018-aisiais „Harper's Bazaar" patvirtino jos buvęs sužadėtinis.


Ji vengia kofeino


Nors Jennifer mėgaujasi kava ryte, ji geria ją be kofeino. „Jau daug metų nevartojau kofeino“, – 2016 m. sakė ji leidiniui „Us Weekly“. 


Ji turi puikius genus


Nors ji sunkiai dirba, kad išlaikytų savo spindesį, ji taip pat pripažįsta, kad turi genetinį pranašumą. „Turiu pasakyti, kad turiu puikius genus“, – „Today“ prisipažino ji. "Mano mama ir mano močiutė turėjo gražią odą. Man taip pasisekė."Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida PressJi medituoja


Be sveiko gyvenimo būdo, Jennifer mano, kad grožio srityje egzistuoja proto ir kūno ryšys. „Neabejotinai manau, kad grožis kyla iš vidaus – jūs turite suderinti savo protą, sielą, kūną ir dvasią“, – 2016 m. „InStyle“ sakė ji. „Aš tvirtai tikiu, kad reikia medituoti, nes tik tuomet, kai esi laimingas, jauti džiaugsmą ir meilę, tu spinduliuoji grožiu“.


Po treniruotės ji visada nusiplauna veidą


Jennifer sportuoja – ir labai daug! Ir po kiekvieno sporto seanso ji būtinai atsigaivina. „Aš visada nusiplaunu veidą po treniruotės“, – sakė ji „Today“ 2016 m. „Tai padeda išlaikyti mano poras švarias, o mano odą - jaunatvišką ir spindinčią".


Ji taip pat visada nuvalo veidą prieš miegą


Kad ir kokia pavargusi būtų, Jennifer niekada nesudarko savo odos priežiūros rutinos. „Niekada neinu miegoti nenusivaliusi makiažo ir naudoju naktinius kremus, kad oda būtų hidratuota“, – 2016 metais ji atskleidė „People“.Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida PressJi saugo odą nuo saulės žalos


Jennifer „tvirtai tiki SPF poveikiu“, 2018 m. ji sakė „InStyle“. „Stengiuosi per ilgai neužsibūti saulėje“, – pridūrė ji. 2016 m., duodama interviu „People“, ji taip pat atskleidė, kad kiekvieną dieną naudojasi apsauginiu kremu nuo saulės, kad apsaugotų savo odą.


Odos švytėjimui ji naudoja glikolio rūgštį


Jennifer taip pat atskleidė „People“, kad ji reguliariai naudoja glikolio rūgštį, kad „suteiktų sveiką švytėjimą savo odai“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis