Ar aukotumeisi: siaubingai nepatogi, bet labai madinga manikiūro tendencija (FOTO)

Ši manikiūro tendencija nėra naujiena, nagų piercingą (nagų pervėrimą auskarais) merginos pamėgo jau prieš keletą sezoną. Tačiau šiandien tokia nagų puošyba grįžta, ją iš naujo atrado Kim Kardashian.

Net nekyla klausimų - nagų piercingas yra viena nepraktiškiausių tendencijų. Per nago plokštelę perverti auskarai gali nepastebimai užkibti už įvairių objektų, o stipriau truktelėjus - būti išplėšti.

Kai kurie žiedelių, perveriamų per nagus, yra visai mažučiai, tokie lyg ir neturėtų sukelti nemalonių pasekmių, bet naujasis Kim Kardashian manikiūras nė iš tolo nekvepia subtilumu. Savo snapchate stiliaus ikona tituluojama garsenybė pademonstravo ekstremalų nagų piercingą. Kiekvienas jos nagas pervertas ne vienu, bet 2-3 didesniais auskarais. Aišku, jeigu nereikės dirbti kompiuteriu, mūvėti pirštinių ir t.t., tokie nagai nekliudys, bet kaip išsitrinkti galvą? Pripažinkim, tai gana beprotiška nagų puošyba, kuri reikalauja ne tik nuolatinio atsargumo, bet ir riboja kasdienes veiklas. Tad ar tikrai verta jai pasiduoti?

Daugiau nagų piercingo pavyzdžių - instagram fotogalerijoje:

A photo posted by Lisa Lori Ord (@esthetica.salonandspa) on Jan 4, 2017 at 8:47am PST

A photo posted by @noctomania on Dec 13, 2016 at 1:03am PST

A photo posted by @denkste_puppe on Jul 9, 2016 at 4:28am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis