Garsios Lietuvos moterys bei merginos, kurios šiltąjį sezoną pasitiko atsinaujinusiomis šukuosenomis

Vasara daugeliui merginų bei moterų norisi pokyčių. Natūralu - juk atšilus orams keičiame savo garderobą, tad ne viena susimąstome ir apie išvaizdos pokyčius. Šukuosena - vienas iš populiariausių išvaizdos transformacijos pasirinkimų.

Ne viena garsi Lietuvos moteris bei mergina šiltąjį sezoną pasitiko atsinaujinusiomis šukuosenomis. Pasižvalgėme, kokios garsios mūsų šalies asmenybės atėjus šiltajam sezonui pakeitė savo plaukų kirpimą ar atspalvį. Pasidairyk ir tu!


Nuomonės formuotoja Karolina Meschino atėjus vasarai nusprendė pasikeisti įvaizdį ir pasipuošė šiuo metu itin madingais kirpčiukais. Kirpčiukai - viena populiariausių šios vasaros šukuosenos tendencijų. Vos socialinėje medijoje patalpinusi nuotrauką, kurioje matyti nauja šukuosena, Karolina susilaukė daugybės komplimentų ir susižavėjimo kupinų žinučių.


Karolina prieš šukuosenų pokyčius:
Karolina po šukuosenų pokyčių:View this post on Instagram

A post shared by KAROLINA MESCHINO (@karolinameschino)Nuomonės formuotoja Indrė Vaisieta dar pavasario viduryje tamsius, ilgus savo plaukus pasišviesino ir pasitrumpino. Rezultatas - žaisminga šviesiaplaukė, traukianti akį bei daugelio dėmesį. Kaip tik vasaros sezonui!


Indrė prieš šukuosenų pokyčius:


Indrė po šukuosenų pokyčių:


Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė pavasarį tapo žavinga šviesiaplauke ir vasarą šiuo metu pasitinka šviesiais plaukais. Ingos transformacijas labai gyrė jos socialinės medijos sekėjai - iš tiesų, Inga šviesiais plaukais atrodo gyvesnė ir žaismingesnė!


Inga prieš šukuosenų pokyčius:
Inga po šukuosenų pokyčių:
Grožio meistrė Goda Stasiulaitytė šiltąjį sezoną pasitiko kur kas šviesesne šukuosenos gama. Mergina iš tamsiaplaukės tapo žavinga rudaplauke. Gal šis plaukų atspalvio pokytis - tik pradžia norint tapti šviesiaplauke?


Goda prieš šukuosenų pokyčius:

Goda po šukuosenų pokyčių:

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona Goda Petrauskienė šiltąjį sezoną pasitiko su kur kas trumpesniais plaukais, taip pat atsinaujino šukuoseną kirpčiukais. Rezultatas - vasariška ir rafinuotumo įvaizdžiui suteikianti šukuosena!


Goda prieš šukuosenų pokyčius:Goda po šukuosenų pokyčių:
View this post on Instagram

A post shared by Goda Petrauskienė (@goda.petr)
Vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul - Jasaitienė atėjus šiltajam sezonui nutarė šiek tiek pasitrumpinti plaukus. Tai nestebina - juk atėjus vasarai dažna norisi jaustis laisviau, ypač keliaujant atostogauti.


Oksana prieš šukuosenų pokyčius:

Oksana po šukuosenų pokyčių:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis