Serialo „Euphoria“ makiažo meistrė pristato naują makiažo liniją

Dar niekada nebuvo taip lengva namuose atkurti savo mėgstamą „Euphoria“ serialo veikėjų išvaizdą. 

Doniell Davy, serialo makiažo meistrė, kurianti drąsią, blizgančią herojų išvaizdą populiariame seriale, neseniai pristatė savo grožio prekės ženklą „Half Magic“. Nuo 10 USD iki 26 JAV dolerių kainuojanti veganiška makiažo linija siūlo vaivorykštės atspalvių akių makiažo priemonės, skystus lūpų dažus, lūpų pieštukus, fiksuojančius purškalus, veido papuošimus ir keletą kitų grožio priemonių.


„Įvėpimo semiuosi iš „TikTok“ ir „Instagram“, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Z kartos makiažo tendencijų interpretacijos ir „Euphoria“ įkvėpto makiažo“, – D. Davy pasakojo leidiniui „Page Six Style“ apie savo sukurtą makiažo liniją.Serialo „Euphoria“ makiažo meistrė pristato naują makiažo liniją
Serialo „Euphoria“ makiažo meistrė pristato naują makiažo liniją
Vida PressIš tiesų, D. Davy įtaka peržvelgiant socialinių tinklų vizažo tendencijas akivaizdi – mažyčiai perliukai prie vidinės akies, gausybė blizgučių ir neoninių akių pieštukų - šiandien itin aktualu ir madinga. 


Vienas iš D. Davy mėgstamiausių naujojo prekės ženklo produktų yra „Mouth Cloud Soft Matte“ lūpų kremas, įtrauktas į „Magic Brownie Liptrik“ rinkinį (kainuoja 26 JAV dolerių). Tai rausvai rudas atspalvis, kurį makiažo meistrė vadina „puikia įžanga į rudų lūpų dažų naudojimą“.Serialo „Euphoria“ makiažo meistrė pristato naują makiažo liniją
Serialo „Euphoria“ makiažo meistrė pristato naują makiažo liniją
Vida PressJai taip pat patinka Light Trap Highlighter (kainuoja 20 JAV dolerių), kurį D. Davy apibūdina kaip „nuostabų blizgantį violetinį atspalvį, kuris yra ypač subtilus, bet tuo pat metu labai drąsus“. O norėdama „išgauti ryškų, žvilgantį, bet kasdienį akių žvilgsnį“, ji pasitelkia naudodama Chromaddiction Shimmer Eye Paint – šampano spalvos su mėlynu atspalviu lengvus akių šešėlius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis