Nepatikėsi, ką dėl gražios išvaizdos pasiryžusi padaryti Kim Kardashian

Socialinių medijų ikona Kim Kardashian niekuomet neslėpė, kad ji dėl grožio bei jaunatviškos išvaizdos iš esmės padarytų bet ką.

Jos atsidavimas madai ir grožiui yra akivaizdus – nuo ​​to, kad ji laikėsi griežtos dietos, norėdama įtilpti į kino ikonos Marilyn Monroe tikrą suknelę iki to, kad ji gali dėvėti ypač aptempiančias ir net spaudžiančias tampres, kurios greitina kraujo cirkuliaciją šlaunų zonoje ir taip gražina kūno formas.Tačiau jos paskutinis svarstymas dėl išvaizdos yra šiek tiek abejotinas. Neseniai duodama interviu, kuriame akcentavo būsimą savo odos priežiūros liniją SKKN, žvaigždė laikraščiui „New York Times“ prasitarė, kad iš tikrųjų svarstytų suvalgyti savo pačios išmatas, jei tai reikštų, kad ji atrodytų jaunesnė...


„Jei man pasakytumėte, kad tiesiogine ta žodžio prasme turėčiau valgyti išmatas kiekvieną dieną ir tai man pagelbėtų tapti jaunesne, galėčiau tai padaryti. Tikrai galėčiau“, – sakė Kim. Akivaizdu, kad Kim nieko nesibaimina ir nevengtų daryti net daugeliui šoką galinčių sukelti dalykų, jei tik dėl to ji atrodys gerai. Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida PressNa, o pati SKKN by Kim linija ilgai lauktas prekinis ženklas, kuris prisijungia prie plataus Kim prekinių ženklų sąrašo, kuriame taip pat yra mėgstama forminių drabužių linija „Skims“. Teigiama, kad SKKN pasiūlys visiškai naują odos priežiūros produktų asortimentą. Visa linija apims iš viso devynis produktus ir apims prausiklį, toniką, šveitiklį, hialurono rūgšties serumą, vitamino C serumą, veido kremą, paakių kremą, aliejaus lašus ir naktinį aliejų.


Visa Kim odos priežiūros linija kainuos net 630 JAV dolerių, todėl tai nebus kiekvienam prieinamas pasirinkimas, tačiau Kim prisiekia jo veiksminga formule. Na, jei ji prie linijos pridės dar kokių nors priemonių, būtinai dar kartą patikrinsime, ar jų sudedamosios dalys nėra kokios nors... staigmenos.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis