Stebinanti grožio tendencija vis labiau populiarėja pasaulyje: jai pasiduoda tiek žvaigždės, tiek paprastos merginos

Viena iš ryškiausių pastarojo laikotarpio makiažo tendencijų, išryškėjusių garsių pasaulio dizainerių kolekcijose, yra balinti antakiai.

Šviesūs, veide tarsi išnykstantys antakiai žymi kontrastą su ryškių, vešlių antakių tendencija, kuri jau kurį laiką dominavo grožio scenoje.


Norint 2022 metais pagyvinti tradicinį įvaizdį verta pasekti ant podiumo vyraujančia mada ir pablukinti antakius nuplaunamais dažais ar šviesinamąja kosmetikos priemone. Gal tokia išvaizda ir nėra skirta kasdienai, bet vakarėliui ar šventei – kodėl gi ne?


Balintų antakių tendenciją ir perėmusios ir įžymybės. Pavyzdžiui, vakar su šviesintais antakiais viešumoje pasirodė ir aktorė Julia Fox.


Jau kiek anksčiau ant podiumų bei raudonojo kilimo nusibalinusios antakius pasirodė ir garsios moterys, tokios kaip manekenės Kendall Jenner, Hailey Bieber, Gigi Hadid. Balintus antakius pasirinko ir aktorė Sydney Sweeney, atlikėja Miley Cyrus ir kitos.Netrūksta ir paprastų merginų, kurios vis dažniau vakarui mieste ar net ypatingai šventei pašviesina antakius. Tiesa, ar ši tendencija taps masinė, ko gero, galėsime drąsiai patvirtinti tik metų pabaigoje. O kol kas kviečiame įvertinti šiuos įvaizdžius ir (ne) išbandyti pačiai.

View this post on Instagram

A post shared by Christiana (@makeup.bychristiana)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis